iconInschrijven

Inschrijven

Inschrijven voor evenement

Mededeling 1 (wijzigingen inschrijvingen)

Sneekweek 2017         5-aug-17        
Mededeling 1        
                   
inschrijvingen na 30 juli              
Klasse Nat. Zeilnr Stuurman Plaats Bemanning 1 Bemanning 2 bemanning 3 Poule  
12-voetsjol   889 Wijs Amsterdam van Dijk        
16 m2   4268 Chris Michels Leende Storm Michels        
Finn NED 933 Arthur van Son Makkum          
Finn NED 57 Schraffordt Steven Eemnes          
Flits A   1006 Christiaan Pietersma Sneek Pieter Huizer        
Flits B   402 Susan Huizer Sneek Roderick Zwart        
J22 NED 1385 Jochem Grootjen Kampen Hugo Kosse Marije Kooistra Merel Veraart    
Laser Master NED 20496 Martijn Franssens Monnickendam          
Laser Master NED 209092 Bart Schlatmann Helmond          
Laser Radial NED 195721 Menno Sonnema Delft          
Laser Radial GBR 199271 Tijmen ten Have Santpoort-Zuid          
Laser Radial NED 174882 Jelle van der Duim Groningen          
Laser Radial NED 37842 Roelf Lok Reeuwijk          
Laser Radial NED 202333 Maarten Smit IJlst          
Laser Radial NED 209459 Reinier de Leeuw Helmond          
Laser Standard NED 202991 Shivam Ramdas Brouwershaven          
Olympiajol NED 523 Robert Numan Weesp       C  
Olympiajol NED 519 J.J.Versteeg Veenendaal       D  
Optimist B NED 2530 Sterre Michels Leende          
Pampus   300 Robin Claushuis Lanaken Friso Kuperus     A  
Pampus   189 Maarten van Slobbe Rotterdam Ann Vanbaeden     B  
Pampus   31 H.J.F. Zwering Sneek Diana Visser     C  
Pampus   338 Anton Hassing Giethoorn Siberta Hassing     D  
Regenboog   17 Hans van Drunen Dordrecht Peter de Witte Ronald Lafeber      
Regenboog   68 Hans Willem de Lint Amsterdam Jorgen Postma Rene Mullié      
Regenboog   134 Vincent Hoes SNEEK Robin Ahrens Gerard v d Duim      
Schakel   2374 Mette Rijk Scharnegoutum Christine de Vries        
Schakel   2456 Sophie Burghgraef Tjalhuizum Bonne van Olst        
Schakel   2513 Hugo Claassen Vijfhuizen W.H.Claassen        
Schakel   2531 Hylke Engelsma Langweer Jellie Wissels        
Schakel   2584 Sidney van Dijk Mildam Naomi van Dijk        
Solo   595 Saskia Bak Arnhem          
Solo   613 Ron Groenhart Huizen          
Splash Blue NED 1705 Sander de Vries Bolsward          
Splash Blue NED 1743 Bryan Westerinks  t Loo          
Splash Blue NED 1808 Luc Visser Heeg          
Splash Blue NED 2254 Ole Grootes Heemstede          
Splash Blue NED 2339 Cor Visser Heeg          
Splash Blue NED 2361 Juul Niewold Loosdrecht          
Splash Blue NED 2396 Lars Vloemans Zoetermeer          
Splash Blue NED 2412 Joukje Rijpma Heeg          
Splash Blue NED 2662 Benthe Schenkel Blauwestad          
Valk   805 Willem Middelburg Voorburg Hidde van der Molen        
Vaurien GER 36328 Jan Schilling Bochum Janna Riffeler        
Vrijheid   1559 Floris de Wit Den Haag Wender Snijders Blok        
Yngling NED 229 Anne Richard Schaafsma Schoorl Thijmen Schaafsma Jasper Wieland      
                   
Zeilnummer wijzigingen              
Klasse Oud zeilnr Nieuw zeilnr              
Laser Radial NED 141509  NED 189127               
Tirion21 9 12              
J22 1455 1365              
Laser Standard  58687 nul nul 7              
Olympiajol 539 1561              
OK-dinghy NED 638 SWE 2786              
                   
Bemanningswissel              
Klasse  Zeilnr Oude bemanning Nieuwe bemanning            
Randmeer 766 Nick Vroon  Anton van Dijk            
Sailhorse NED 2570 Frank de Kwant Juan Alvarez            
Valk  515 Vince Schrooth Carla Gommans            
                   
Klasse wijziging              
Oude klasse   zeilnr Nieuwe klasse Nieuw Zeilnr            
Optimist C 31377 optimist B idem            
                   
WEDSTRIJDLEIDER:   Beer van Arem     5-aug-17