icon_uitslagen

Uitslagen

Uitslagen 84e Sneekweek

mededeling 5 - bericht aan Larkzeilers

datum: woensdag 7 augustus 2019

tijd: 16:40 uur 

 

De op 7 augustus 2019 niet verzeilde wedstrijd in de Larken klasse wordt niet meer verzeild. 

 

Auke van der Werf

Wedstrijdleider

Mededeling 4 - bericht aan Pampuszeilers

Datum: zondag 4 augustus 2019 

 

Tijd: 17:30 

 

De wedstrijden in de Pampusklasse (Klassenummer 32 en 33) worden op 4 augustus 2019 niet meer verzeild. 

Het waarschuwingssein van deze uitgestelde wedstrijden is gepland op 5 augustus 2019 

  • Voor Pampus groep 1, klassenummer 32, om 9:45 
  • Voor Pampus groep 2, klassenummer 33, om 9:50 

 

Auke van der Werf 

Wedstrijdleider

Mededeling 3 - wijzigingen inschrijvingen

       
klasse wijziging       
naam stuurman oude klasse nieuwe klasse  
Rene van Rijn Laser Standard Laser Master  
Hilde de Haas Laser Standard Solo 638  

 

 

 

     
bemanningswissel      
klasse zeilnr. oude bemanning nieuwe bemanning
Pampus  432 Coen Alewijnse Just de Bruin (162676)
Pampus  321 Eloi van Dijk Wilko Rietveld (12002789)
16 m2 4085 Lotje Meijer Jet Dalstra (12033495)
Erfsix 2075 Louis van Leeuwen Floris van Bentum
Valk 157 extra bemanning H.G. Dekker
30 m2 26 extra bemanning Merel bij de Lei
DF 65 101 Wybe Posthuma Ingeborg Posthuma

 

 

 

     
zeilnummerwijziging      
klasse oud zeilnr. nieuw zeilnr.  
12-voetsjol 605 756  
Solo 638 572  
Laser 4.7 216028 216030  
Laser Radial Master  217000 95275  

 

Zaterdag 3 augustus 2019 08:30 uur 

 

Auke van der Werf 

Wedstrijdleider 

Mededeling 2 - bericht aan Splash Blue zeilers

Datum: donderdag 1 augustus 2019

Tijd: 07:30 uur

 

De Splash Blue A & B zullen samen starten als klasse 8. Beide groepen zullen aparte klassementen zeilen met aparte dagprijzen en hoofdprijzen.

 

Splash Blue A zal geen wedstrijdteken voeren. 

Splash Blue B zal een wedstrijdteken voeren in het voorlijk, 1 meter boven de giek. 

 

Auke van der Werf

Westrijdleider

Mededeling 1 - bericht aan 12-Voetsjollenzeilers

Datum: dinsdag 30 juli 2019

Tijd: 11:00 uur

 

Tijdens de Sneekweek is onderstaande mededeling van toepassing voor Klasse 13: 12–Voetsjol.

 

Auke van der Werf

Westrijdleider

 

Klik verder om de Pampusindeling voor de kwalificatiewedstrijden te bekijken. 

Ontzegging Hoger Beroep

Download onderstaand de Ontzegging Hoger Beroep van het Watersportverbond: 

Hoger beroep ontzegging Sneekweek 2019.pdf