Menu

Regenboog

Regenboog

Alle uitslagen van de eenheidsklasse Regenboog voor de wedstrijd 78e Sneekweek.
Uitslagen
NoZeilnoNaamPunten123456
1NED 149peter peet, den haag, martin kuiters, matthieux moerman17,0(11)13229
2148leo hartman, warmond, sipco zwart, fons hartman19,07(10)4341
3NED 145henk bergsma, loosdrecht, willem nico potma, maarten morsman20,04(8)2752
4NED 7peter hoogendam, loenen aan de vecht, jaap röfekamp, fetze reitsma22,033(13)187
5NED 156cees nater, palma de mallorca, gerben van der werff, guus nater / bart jonker23,01(12)55111
6NED 17hans van drunen, dordrecht, johan sijrier, menno van eijk24,0627dnf(10)4
7NED 74harry amsterdam, sneek, theo bosma, wiebrand de boer24,054(9)663
8NED 88jilko andringa, naarden, han wierenga, paul rijk32,02(16)111135
9NED 153manfred van munster, bergschenhoek, peter de witte, jasper van eijk44,086(16)8148
10NED 144mels jongeneel, nootdorp, klaas t hoen, kevin peet52,0129(17)41215
11NED 131max blom, wassenaar, bernard witzel, pieter kempeneers54,010(24)8131112
12NED 154angela brandsma, sneek, martijn pieksma, paul huizer56,016(22)615136
13NED 100arjen snoekc, groningen, carel-jan zweep, bote hettinga56,0131112(21)713
14FRS 37peter schuil, sneek, olga schuil, arjen piersma59,09(19)1417910
15NED 77lex v.drooge, tersoal, hero nieveen, rogier slopsema64,01771(ret)1920
16NED 140eric kampschreur, leiderdorp, rick kampschreur, robert kampschreur71,02113109(ocs)18
17NED 91bart la grouw, amsterdam, arnout leemhuis, maarten versluis77,01817(19)101517
18NED 78jorissen sander, loosdrecht, meijst wanda, van koppen peter81,01521(23)121716
19NED 38douwe zwart, goutum, jack hettinga, marcel franckena82,01914151618(22)
20NED 56steven boersma, sneek, marco eeman90,0(22)1518142221
21NED 72marinus schouten, goenga, peter naeye, hendrik numan91,020(23)21201614
22NED 50jelte baerends, 's graveland, lindy margadant, nico sikma99,0(dnc)2022182019
23NED 103gerrit ruijs, naarden, sybout reitsma107,02318(24)222123
24NED 1148martin van leest, noordwijk, bert hendriks, erik zaadnoordijk121,0(dsq)5dncdncdncdnc
25NED 121ernst jan broer, rotterdam, wim broer, james veenhoff122,0(dnc)dnc2019dnc25
26NED 104dirk jan van dort, leeuwarden, thijs van dort, erik steendam126,0(dnc)2525ocs2324
27NED 143pieter van reeuwijk, rotterdam, gerard van der krogt, juriaan van woerkom130,014(ocs)dncdncdncdnc
28NED 68ronald collet, hengelo, onbekend, onbekend145,0(dnc)dncdncdncdncdnc



 RDG-uitslagen zijn als volgt:
 NED 17hans van drunen, dordrecht, johan sijrier, menno van eijkrace 4:5 punten

Bijgewerkt op: 03-01-2013 00:00

ZW Zeilwedstrijdenprogramma
© 2018-2022, Gerhard Bouma, NL
Info: www.zw-scoring.nl

Back to top