Menu

Splash Blue B

Splash Blue B

Alle uitslagen van de eenheidsklasse Splash Blue B voor de wedstrijd 76e Sneekweek.
Uitslagen
NoZeilnoNaamPunten12345
1NED 1957robin berendschot, gouda9,0(7)1134
2NED 2589mirte volk, otterlo14,02(dnc)462
3NED 2407steyn van driessel, loosdrect15,013(8)56
4NED 2211kai spruijt, ouderkerk aan den ijssel17,0383(9)3
5NED 1653stijn kruijt, capelle aan den ijssel20,0(10)5645
6NED 2622anna van der duim, den hoorn21,06492(12)
7NED 2377marnix van dishoeck, laren26,042(13)713
8NED 1561kaj moorman, loosdrecht27,3(19)6dnc111
9NED 2356noor jaarsma, hilversum31,011(dnc)587
10NED 1271floor stoffels, nootdorp40,0(35)1421410
11NED 2347reinier de leeuw, helmond44,09101015(24)
12NED 2470erik gesink, blaricum49,012712(26)18
13NED 1807bart tervoert, vreeland56,02411(dnc)129
14NED 1473berend klein nagelvoort, dongen61,0(38)197278
15NED 1462robin bonhof, doornspijk70,020(24)112217
16NED 2346luc maas, helmond70,01315(dnc)1329
17NED 1916hylkje kroon, sneek72,017(28)152416
18NED 1262henrieke scheweer, leek76,01613(dnc)3314
19NED 2192evelien heerkens, hiversum80,022161428(dnf)
20NED 2599constant van dishoeck, laren80,014(32)171930
21NED 1711guus raijmakers, someren83,0(dnc)9dnc1011
22NED 2117sabine silantjeva, castricum92,02312(dnc)2928
23NED 1479tobias de haer, lathum94,01817(dnc)3227
24NED 122machteld rouwé, den haag97,02929(dnc)2019
25NED 1680malik kramer, den helder99,041(dnc)161725
26NED 1729cynthia van malsen, heeg113,03125(dnc)3522
27NED 1995maarten berendschot, gouda113,03426(dnc)3023
28NED 1351jard veldhuis, offingawier115,03331(dnc)3120
29NED 1914sophie m. post, heeg120,02121(dnc)25dnf
30NED 1008lex de wolff, arnhem121,02723dne18(dnc)
31NED 2156floor loman, amsterdam124,01530(dnc)dnc26
32NED 649sanne meinsma, heeg124,04322(dnc)3821
33NED 1618gijs van zanten, zuidlaren131,03720(dnc)21dnc
34NED 2487anne van dam, voorburg133,026(dnc)dnc1dnc
35NED 1915maarten wijs, amsterdam139,03218(dnc)36dnc
36NED 2445renske douma, uitwellingerga141,0827(dnc)dncdnc
37NED 223eva hageman, zwolle144,0(dnc)dncdnc2315
38NED 2204christiaan jansen, balkbrug147,025(dnc)dnc16dnc
39NED 1903jan kroon, sneek163,03934(dnc)37dnf
40NED 2190martje bos, uithuizen164,05(dnc)dncdncdnc
41NED 1814sytse sasse, gouda169,02835(dnc)dsqdnc
42NED 602loes zaremba, soest169,03033(dnc)dncdnc
43NED 2077vince schrooth, meerssen176,036(dnc)dnc34dnc
44NED 1346stephanie bleijs, rosmalen199,040(dnc)dncdncdnc
45NED 299tessel van der ploeg, lemmer201,042(dnc)dncdncdnc
46NED 387caspar milbradt, 's-hertogenbosch203,044(dnf)dncdncdnc
47NED 1987max harder, bloemendaal204,045(dnc)dncdncdnc
48BEL 2509niels van bazel, bussum205,046(dnc)dncdncdnc
49NED 990jerno viergever, alkmaar212,0(dnc)dncdncdnfdnc
49NED 1529tim schrier, akersloot212,0(dnc)dncdncdnfdnc
49NED 2327yvette woltman, grou212,0(dnc)dncdncdncdnc
49NED 2326dirk van keulen212,0(dnc)dncdncdncdnc



 RDG-uitslagen zijn als volgt:
 NED 1561kaj moorman, loosdrechtrace 3:9.25 punten

Bijgewerkt op: 04-01-2011 00:00

ZW Zeilwedstrijdenprogramma
© 2018-2022, Gerhard Bouma, NL
Info: www.zw-scoring.nl

Back to top