icon_uitslagen

Uitslagen

Uitslagen 84e Sneekweek

Hoofdprijswinnaars 2018

De uitslagen zijn hier te vinden: uitslagen (results)

 

klasse Zeilnr Bemanning  Woonplaats

12-Voetsjol

674

Erik van der Meer,

Jacqueline Brijder

Grou

16 m2 

4270

Bob Heineke,

Kelly Heineke

Loosdrecht 

2.4 mR

NED 15 Bart Desaunois Enkhuizen

30 m2

2

Johan Schuurman,

Ingrid Pol,

Gea Nakken

Lemmer

Efsix

2055

Marc Meijer,

Pascal Meijer

Breukelen

Finn

NED 73 Ronald Ruiter Nijkerk

Flits A

987

Robbert Huisman,

Coen Bijlsma

 

Anna Paulowna,

 

 

Flits B

10

Petra de Vos,

Rimke Roodenburg

Joure

Flits C

1097

Lourens L. Reiker,

Jelte Tesselaar

Scharnegoutum

G2

42

Fedde Sonnema,

Mark de Jager

Delft

J22

1514

Jesper Overbeeke,

Christiaan Feij,

Michelle Koopmans,

C Willekens

Delft

Lark

142 Harry Gierveld Aadorp

Laser 4.7

NED 2 Adriaan Ouwerkerk Hilversum

 

Laser Master

 

NED 210854 Pieter Algra Hilversum

Laser Radial

NED 195721 Menno Sonnema 's Hertogenbosch

Laser Radial Master

NED 205214 Hylke Engelsma Langweer

Laser Standaard

NED 213045 Stijn Paardekooper Zoetermeer

OK dinghy

NED 677 Peter van der Schaaf Medemblik

Olympiajol

GER 17 Jan ten Hoeve Bad Zwischenahn

Optimist A

NED 3097 Annemijn Algra Hilversum

Optimist B

GBR 6458 Merle Nieuwland gwaelod-y-garth

Optimist C

NED 3184

Max Jansen

Kortenhoef

Pampus Gold

449

Marco Bosma,

Auke Veenstra

Bosch & duin

Pampus Silver

359

Reijer Stuurman,

Jacqueline van Kleef

Freimersdorf

Randmeer

1122

Folkert Attema,

Evelien van Leeuwen,

Rinse Joustra

Utrecht

Regenboog

100

arjen snoekc,

carel-jan zweep,

bote hettinga

Groningen

Sailhorse

2503

Ton Bouchier,

Roel Veenstra

Garmerwolde

Schakel 

2558

Erwin de Vries,

Ilonka van der Zee

Sneek

Solo

619

Saskia Arnold

Utrecht

Spanker

 

 

650

 

 

D. Hacquebord,

Taco Hacquebord

Aalsum

Splash Blue

NED 2452 Joukje Rijpma Heeg

Tirion21

38

Fetze Gaastra,

Jorrit ter Horst,

Tjalling Schurer

Scharnegoutum

Top

356

Marina Kamminga,

Jasper van der Veen

Amsterdam

Valk Gold

45

Menno Huisman,

Marcel van der Kooi

Anna Paulowna

Valk Silver

776

Jacob Hofstra,

Rick Hofstra,

Ivo Hofstra

Sneek

Valk G

3

Gerda Werkhoven

 

Vaurien

NED 36337

Jelmer Yntema,

Timo Gruis

Sneek

Vrijheid

690

Froukje Kampen,

Annora Stavenuiter

Joure

Yngling

NED 251

Yska Minks,

Sanne Minks,

Matthijs Brouwer

Sneek