iconInschrijven

Inschrijven

Inschrijven voor evenement

iconInschrijven

Lid worden?

kijk wat de KWS kan bieden

Hoofdprijswinnaars 2017

De uitslagen zijn hier te vinden: uitslagen (results)

 

klasse zeilnr bemanning  woonplaats

 

12-Voetsjol

 

468 Hans Nieuwland VELSERBROEK

16 m2 

 

4365

 

Klaas 't Hoen,

Brechtje van der Werf 

NIEUWKOOP

  

 

2.4 mR

 

NED 15 Bart Desaunois ENKHUIZEN

30 m2

 

 

 

2

 

 

 

Johan Schuurman,

Ingrid Pol,

Gea Nakken

 

GOUTUM

 

 

 

Efsix

 

2055

 

Marc Meijer,

Pascal Meijer

BREUKELEN

 

 

Finn

 

NED 94 Tijmen van Rootselaar GRONINGEN

Flits A

 

 

1009

 

 

Dennis Abma,

Arnoudt Reitsma

 

SNEEK

 

 

Flits B

 

 

300

 

 

Brent Koeze,

Valentijn Zwart

 

LEEUWARDEN

 

 

Flits C

 

 

857

 

 

Jeanet Engelsma,

Siet Klimp

 

LANGWEER

 

 

G2

 

 

42

 

 

Fedde Sonnema,

Mark de Jager

 

DELFT

 

J22

 

 

 

1514

 

 

 

Casper Vertregt,

Jesper Overbeeke,

Joren Werkdom,

Cedric Willekens

DELFT

 

 

 

 

Lark

 

94 Anton Wachter LEEUWARDEN

 Laser 4.7

NED 210782 Thomas Westerhof SNEEK

 

Laser Master

 

NED 164813 Sjoerd Brandt MONNICKENDAM

Laser Radial

NED 195721 Menno Sonnema DELFT

 

OK dinghy

 

NED 670 Peter van der Schaaf MEDEMBLIK

Olympiajol Gold

GER 17 Jan ten Hoeve BAD ZWISCHENAHN

 

Olympiajol Silver

 

NED 563 Hans de Haas OUDEGA

Optimist A

NED 3146 Zeb van Dorst UTRECHT

 

Optimist B

 

NED 3284 Rens van der Heiden PATERSWOLDE

Optimist C

 

NED 3121

 

Niels Brandt

 

MONNICKENDAM

 

Pampus Gold

 

 

1

 

 

Jeroen de Groot,

Sipko Zwart

 

FOXHOL

 

 

Pampus Silver

 

 

359

 

 

Reijer Stuurman,

Jacqueline van Kleef

 

FREIMERDORF

 

 

Randmeer Gold

 

 

 

1075

 

 

 

Wim van Dam,

Floor van Dam,

Wouter van Dam

 

RIJSWIJK

 

 

 

Randmeer Silver

 

 

 

1041

 

 

 

Jan Horst,

Tom Horst,

Rens Jan Horst

 

ZWOLLE

 

 

 

Regenboog

 

 

 

141

 

 

 

Harry Amsterdam,

Tjalling Tjalsma,

Steyn van Driessel

 

SNEEK

 

 

 

Sailhorse

 

 

2503

 

 

Ton Bouchier,

Roel Veenstra

 

GARMERWOLDE

 

 

Schakel 

 

 

2556

 

 

Ronald Damen,

Hans Hofstra

 

EEMNES

 

 

Solo 

 

582

 

Mark Wildenberg

 

HILLEGOM

Spanker

 

 

NED 898

 

 

Kees de Vries,

Frans van Schellen

 

EELDERWOLDE

 

 

Splash Blue 

NED 2346 Bauke Rijpma HEEG

 

Tirion21

 

 

 

 

2

 

 

 

 

Jelmer Jansma,

Foppe Jansma,

Liza Jansma

 

MARUM

 

 

Top

 

 

366

 

 

Guus van der Bles,

Roel van der Bles

 

ZUIDLAREN

 

 

Valk 

 

 

45

 

 

Menno Huisman,

Marcel van der Kooi

 

ANNA PAULOWNA

 

 

Vaurien

 

 

NED 36337

 

 

Jelmer Yntema,

Timo Gruis

 

SNEEK

 

 

Vrijheid

 

 

845

 

 

Egbert Koning,

Anne Halma

 

JOURE

 

 

Yngling

 

 

NED 320

 

 

Marcel de Jong,

Jeldau van der Werf,

Linde Faber

SNEEK

 

 

iconWeather

Weerstation

Het actuele weer in Sneek

iconPhoto

Fotoalbums

Sneekweek 2017

Twitter @kwssneek

KWSSneek
KWSSneek @KWSSneek
De foto's van het NK Regenboog staan online. https://t.co/QCMqPbFi9s
KWSSneek
KWSSneek @KWSSneek
RT @roekoepolle: 2017-09-17 10:17:16 Klasse 2, NK Regenboog Medalrace Zilver, is gestart #NKRegenboog2017 #KWS
KWSSneek
KWSSneek @KWSSneek
RT @roekoepolle: 2017-09-17 09:30:00 Klasse 1, NK Regenboog Medalrace Brons, is gestart #NKRegenboog2017 #KWS
KWSSneek
KWSSneek @KWSSneek
RT @roekoepolle: 2017-09-16 13:30:00 Klasse 1, NK Regenboog Start 10, is gestart #NKRegenboog2017 #KWS
sneekweek-app-icon

De Sneekweek App

Download hem nu!

youtube-small

YouTube kanaal

SneekweekZeilen