iconInschrijven

INSCHRIJVEN

Inschrijven Evenementen

iconWeather

Weerbericht

Het weer op de meer

Tussenstand KWS Jaarprijs

KWS-Jaarprijs 2006

Voor de tiende keer is het afgelopen zeilseizoen gestreden om de KWS-Jaarprijs.

Deze KWS-Jaarprijs wordt, per klasse, toegekend aan die KWS-leden die, gerekend over de drie clubevenementen,  volgens de Oostenrijkse puntentelling de meeste punten behalen.

Er wordt gerekend met de Oostenrijkse puntentelling omdat bij deze puntentelling rekening wordt gehouden met verschillen in aantallen deelnemers die per evenement aan de start verschijnen.

Het is immers een grotere verdienste wanneer je eerste wordt in een veld met 30 deelnemers dan wanneer er maar 10 boten in jouw klasse aan de start verschijnen!

Om in aanmerking te komen voor de KWS-Jaarprijs moet je dus aan alle drie clubwedstrijden  hebben deelgenomen.

Deelnemers die in dezelfde klasse maar in verschillende boten aan de start verschijnen worden uitgesloten voor de KWS Jaarprijs want er is een koppeling gelegd tussen de boot (zeilnummer) en de verantwoordelijke persoon cq. inschrijver/stuurman.

Het zeilen met een ander zeilnummer zonder schriftelijke toestemming van de wedstrijdleider betekent dus ook uitsluiting voor een mogelijke KWS Jaarprijs!

Voor de inschrijving voor deelname aan de clubwedstrijden betekent dit dat de naam van de inschrijver de  naam is van de stuurman en daarmee dus de naam van de “ verantwoordelijke persoon” aan boord!

De Openingswedstrijden zijn voor vele wedstrijdzeilers het eerste moment waarop zij zich kunnen meten met de concurrenten. Maar ook de Zomerwedstrijden en de Sluitingswedstrijden zijn evenementen waar gestreden moet worden om in aanmerking te kunnen komen voor de prestigieuze KWS-Jaarprijs.

 

Onderstaand de uitslag van de Openingswedstrijden waarmee de tussenstand voor de KWS-Jaarprijs 2006 is aangegeven.

 

klasse

zeilnummer

Naam stuurman

Punten

12-Voetsjol

798

Henk Lampe

2331

Flits A

683

Steven van der Zee

3516

Flits B

983

David Buitelaar

2898

Flits C

967

Simone Schuurmans

2387

Splash

2059

Albert Visser

2035

Olympiajol

596

Jan van Amerongen

2900

Schakel

2188

Thijs Kort

4104

Vaurien

36198

Jan Deen

2813

Vrijheid

419

Anne Halma

2704

Valk

45

Menno Huisman

3572

Yngling

320

Marcel de Jong

3378

16 m²

4104

Gerrit Hofstra

2896

30 m²

7

Martin bij de Leij

1826

Pampus

416

Harry Kort

3223

Regenboog

18

Maurice Schonk

2516

 

Sectie Wedstrijdzeilen

 

 

Wedstrijden