iconInschrijven

INSCHRIJVEN

Inschrijven Evenementen

iconWeather

Weerbericht

Het weer op de meer

Uitslagen Volvo Worlds

 

Results Yngling


Scores take into account 2  discards
 

1 NED 333 Hidde-Jan Haven, Don van Arem, Auke van der Werf 51,0 2 1 1 (22) 16 4 3 (25) 1 1 6 11 5
2 RUS 4 Anna Basalkina, Vladitava Ukraitseva, Ekaterina Maximova 51,0 5 5 7 5 1 1 (dsq) 8 (17) 2 5 5 7
3 RUS 8 Ekaterina Skudina, Diana Krutskith, Natalia Ivanova 66,0 1 7 5 10 5 2 6 4 15 10 1 (dnf) (dnc)
4 NED 328 Tom Otte, Mark Haven, Floortje de Vries 68,0 (20) 2 6 2 6 (31) 14 1 3 8 14 6 6
5 DEN 177 Mikkel Palludan, Kristian Klausen, Anders Michaelsen 69,0 6 3 8 15 (19) 12 2 10 2 7 2 (20) 2
6 RUS 1 Ilienro Vlada, Natalia Gaponovich, Rosanne Malschaert 95,0 12 10 3 9 10 13 (15) 3 (18) 12 8 7 8
7 NED 322 Maarten Jamin, Jaap Smolders, Gert-Henk Bakker 99,0 17 (24) 11 14 17 7 (ocs) 2 4 6 10 10 4
8 NED 58 Wouter Toornstra, Vincent Dukel, Jaap Molenaar 110,0 (42) (22) 15 12 9 9 10 6 6 9 19 4 11
9 FRA 8 Anne-Claire Le Berre, Alice Ponsar, Marion Deplanque 111,0 4 4 2 8 11 (23) (26) 15 23 13 12 2 17
10 NED 350 Annelies Thies, Toos Zandstra., Caroline Heerema 117,0 18 8 dnf 4 13 5 dnf 18 (29) 5 18 (28) 14
11 NED 340 Christian Roukema, Egbert v. Norden, Annika Roukema 122,0 7 13 17 19 8 14 5 19 5 (dsq) 3 (39) 12
12 DEN 199 Trine Palludan, Nicola Hansen, Ida Hartvig 126,0 11 19 13 13 12 21 (25) (32) 25 4 4 1 3
13 DEN 202 Anders Gotschalk, Jonas W. Nittegaard, Henrik Brendstrup 134,0 10 12 21 1 (32) 16 7 5 21 3 23 (34) 15
14 RSA 1 Dominique Provoyeur, Penny Alison, Kim Rew 135,0 8 11 10 30 14 3 9 12 (32) (dsq) 20 17 1
15 UKR 1 Mariia Dolynsfa, Svetlana Matevllshcva, Ganna Kalinina 141,0 13 20 18 7 7 15 11 (21) (30) 14 13 14 9
16 USA 348 John Ingalls, James Randall, Michael Komar 142,0 26 6 (ocs) 11 2 22 4 16 (27) 22 7 8 18
17 CAN 14 Sarah Bury, Martha Henderson, Katie Abbott 147,0 (37) 9 9 24 4 6 1 23 (28) 19 16 26 10
18 NED 335 Lianne Kedde, Astrid Zweistra, Lieske Wierenga 171,0 14 14 (dsq) 20 22 11 8 (dnf) 31 11 11 9 20
19 NED 310 Wilger Poiesz, Menthe de Jong, Jelmer Willemsen 196,0 23 (32) 4 17 (ocs) 10 17 27 10 20 22 16 30
20 DEN 149 Bo Reker Andersen, Erik Prins, Lerke Norgaand 198,0 3 17 22 44 20 (ocs) (dnf) 14 8 23 9 25 13
21 NED 318 Reinier de Kler, Kit Kattenberg, Diederik Kuiters 200,0 25 23 12 3 15 36 (dnf) 7 12 21 17 29 (dnc)
22 USA 302 Bruce Chafee, Hollis von Summer, Morten Harmsen 225,0 16 18 27 28 3 20 13 26 20 26 28 (dnc) (dnc)
23 DEN 24 Marc Wain Pedersen, Morten Gronning, Kristian Schaldemose 226,0 9 (31) 14 (36) 28 28 12 24 24 18 25 22 22
24 NED 320 Marcel de Jong, Jeroen v/d Broek, Roos Eichhorn 241,0 15 21 19 6 (ocs) 17 dne 20 9 48 15 3 (dnc)
25 DEN 205 Christine Evers, Rie Holm, Susanne Boidin 242,0 21 25 24 32 18 (43) 24 22 16 32 (36) 12 16
26 NED 87 Huub de Haer, Johan Nooitgedagt, Miranda Groenland 261,0 35 16 25 29 35 (41) 19 11 (41) 17 34 19 21
27 SWE 36 Matthias Dahlström, Malin Planander, Petter Klang 272,0 19 29 (33) (47) 30 33 22 28 26 29 24 13 19
28 GER 247 Ralf Teichmann, Jos Vaes, Henning Rehe 276,0 31 30 16 21 (ocs) 24 (dnf) 45 22 15 33 15 24
29 NED 74 Barbara Huber, Marleen Schokker, Afke Deen 291,0 40 (45) 26 25 25 40 21 (41) 13 30 27 21 23
30 NED 336 Jildau ter Horst, Margot Eelkman Rooda, Chantal Hakkel 302,0 29 (38) 20 (40) 26 34 23 35 33 27 30 18 27
31 NED 323 Matthys Tak, Shaula Tak-Hendriks, Amerens Schurer 315,0 (48) 35 (44) 37 38 30 18 31 7 16 38 37 28
32 SUI 455 Christoph Kohlschütter, Markus Jakob, Marc Bichsel 330,0 (53) 41 (48) 31 29 37 20 13 35 34 31 30 29
33 DEN 204 Christian O. Thaulow, Martin Mellerup, Frederik Loppenthin 341,0 24 39 34 38 (42) 25 28 9 36 35 35 38 (dnc)
34 DEN 191 Jesper Bjorn Hansen, Alexandre Rabot, Frederik Felding 342,0 43 (46) 28 23 23 27 27 (46) 38 28 42 32 31
35 DEN 2 Martin Boidin, Joakim Stolbjerg Hansen, Charlotte Cecilie Sagaard 354,0 33 (47) 42 26 34 18 30 40 39 38 21 33 (dnc)
36 NED 324 Gert Roukema, Sacha de Jong, Reinier Tromp 362,0 38 36 (dnf) 33 21 44 (dnf) 34 49 25 26 31 25
37 DEN 207 George Bry, Lerke Stamer Christoffersen, Kirstine Aabenhus Hartvig Ande 368,0 36 27 41 41 37 26 31 30 43 33 (46) 23 (dnc)
38 GER 161 Thorsten Schütt, Veit Bücken, Bea Marx 386,0 28 44 29 52 33 19 (dnf) 38 11 (dnf) 29 35 dnc
39 SLO 1 Bostjan Antoncic, Zeljko Perovic, Aljaz Jadek 392,0 30 37 30 16 (ocs) 8 16 17 34 (raf) dnc dnc dnc
40 DEN 183 Philip Aschenbrenner, Brian Habekost, Camilla Sigaard Andersen 419,0 27 33 (54) 50 51 38 29 (dnc) 53 45 43 24 26
41 AUS 5 David Chapman, Thomas Scardifield, Xander Wheen 422,0 34 42 38 (dnf) 45 49 (dnc) 36 14 24 45 27 dnc
42 GER 222 Holger Urbaczka, Uwe Köstermann, Kai Morwinski 438,0 32 15 35 27 40 32 (dnf) 42 48 31 (dnc) dnc dnc
43 NED 345 Jan-Paul van der Meeren, Alexander van Riet, Maarten-Lucas van der Meeren 444,0 49 43 32 39 41 39 34 50 (51) 36 40 41 (dnc)
44 NED 109 Waling Dijkstra, Robert Wetting, Fionnuala Dolle 450,0 41 48 (dnf) 34 27 42 33 33 19 37 (dnc) dnc dnc
45 DEN 111 Jorgen Ring, Niklas Rosenkilde, Jacob Cholewa 452,0 64 26 40 42 47 35 (dnf) 29 46 40 39 44 (dnc)
46 DEN 132 Simone Styr, Simone Felding, Chris Evers 457,0 39 40 31 51 24 47 (dnf) 55 47 42 41 40 (dnc)
47 NED 337 Hilke Harms, Amy Righolt, Marjolein Drenth 463,0 46 28 39 55 46 29 (ocs) (raf) 61 43 37 46 33
48 DEN 137 Niels Dvelund, Jan Hellinghus, Jorgen Petersen 499,0 58 58 43 46 39 45 (dnf) 37 40 41 47 45 (dnc)
49 SUI 398 Patrick Haag, Nils Beckhaus, Oliver Widmer 514,0 (57) (57) 46 53 52 52 32 44 57 46 57 43 32
50 NED 225 Bert Heintzenberger, Wens Rupert, Lack Rupert 517,0 55 52 50 43 31 51 (dnf) 39 42 (dnc) 50 36 dnc
51 DEN 67 Olaf Berthelsen, Steen Messmann, Lilian Lythcke 531,0 44 55 58 (62) 50 55 36 47 37 47 54 48 (dnc)
52 AUS 19 Chris Harper, Jan Harper, Simone Deane 534,0 22 34 23 18 44 53 (dnc) (dnc) dnc dnc dnc dnc dnc
53 AUS 43 Jordan Reece, Alan Reece, Michael Reece 547,0 50 51 36 48 43 46 (dnf) 43 45 (dnf) 49 dnc dnc
54 SUI 451 Thomas Moser, Xavier Bourguignon, Monika Wittwer 561,0 52 (61) 53 49 58 58 (dnf) 53 60 50 52 42 34
55 NED 3 A.W. de Jong, Camiel Brands, Hedwig Brands 562,0 45 54 52 35 49 57 (dnc) 48 54 (dnc) 32 dnc dnc
56 NED 307 Jorrit ter Horst, Pepijn Otto, Niels van der Zweep 565,0 59 56 49 57 57 50 35 57 50 39 56 (dnf) (dnc)
57 GER 266 Tim Oliver Probst, Martin Schramm, Roland Lindenblatt 572,0 (62) 49 51 58 54 56 37 52 59 49 58 49 (dnc)
58 DEN 62 Matthias Haamann, Thomas Steen, Maria Math 575,0 56 53 45 54 53 48 (dnf) 49 55 (dnc) 44 50 dnc
59 GER 199 Sabine Schedlinski, Andrea Hinz, Simone Hödl 577,0 47 59 37 45 36 54 (dnf) 51 44 (dnf) dnf dnc dnc
60 AUT 230 Georg Flödl, Harald-Holger Kretschmer, Willibald Hauer 627,0 51 (dnc) 59 63 56 59 (dnf) 56 52 44 51 dnf dnc
61 SUI 410 Kathrin Barth, Andreas Teuscher, Helene Huber 632,0 54 62 55 61 59 61 (dnf) 54 58 (dnc) 53 47 dnc
62 DEN 186 Cathrine Reidar Jorgensen, Signe Reidar Jorgensen, Franciska D. Nimskov 636,0 60 63 56 56 48 60 (dnc) 58 (dnc) dnc 48 51 dnc
63 GER 244 Gerd Derksen, Günter Spruytenburg, Frank Tetzlaff 661,0 63 60 57 60 55 (dns) (dnf) dsq 56 51 55 dnc dnc
64 SUI 304 Pascale Ilg van Huben, Peter Ilg, Andreas Hubmann 675,0 65 64 60 64 60 62 (dnf) 59 62 (dnc) 59 52 dnc
65 AUT 360 Martin Seiter, Samuel Schano, Tobias Holzner 693,0 61 50 47 59 (dnc) (dnc) dnc dnc dnc dnc dnc dnc dnc
66 BRA 1 Mariana Basilio, TBC, Larissa B.Juk 748,0 (dnc) (dnc) dnc dnc dnc dnc dnc dnc dnc dnc dnc dnc dnc
66 NED 348 Caroline Heerema, Maxime Hensen, Vera Krzeminski 748,0 (dnc) (dnc) dnc dnc dnc dnc dnc dnc dnc dnc dnc dnc dnc
 
 RDG-results are as follows:
  NED 322 Maarten Jamin, Jaap Smolders, Gert-Henk Bakker race 5: 14 scores
  NED 350 Annelies Thies, Toos Zandstra., Caroline Heerema race 3: sequence no. 10
  NED 350 Annelies Thies, Toos Zandstra., Caroline Heerema race 7: 4 scores
 

ZW Sail Regatta Scoring program, 4.022.077
Copyright 1986 - 2007, Leo G Eggink, Zoetermeer
For info about ZW: http://www.zw-scoring.nl

Wedstrijden

Twitter @Sneekweek

Sneekweek
Sneekweek @Sneekweek
RT @KWSSneek: De voorlopige wedstrijdkalender voor 2017 is gepubliceerd op de website. Zet de data snel in je agenda! https://t.co/lwib7DwM…
Sneekweek
Sneekweek @Sneekweek
Sluitingswedstrijden 2016. Geen protesten op 25 september 2016.
Sneekweek
Sneekweek @Sneekweek
Prijsuitreiking Sluitingwedstrijden 2016 om 16:15 uur voor het Foarûnder
Sneekweek
Sneekweek @Sneekweek
Suitingswedstrijden 25 september 2016. Einde protesttijd Pampus klasse: 15:59