iconInschrijven

INSCHRIJVEN

Inschrijven Evenementen

iconWeather

Weerbericht

Het weer op de meer

Uitslag Splash A

 

 

Uitslag splasha

 

 

 

Punten houden rekening met 1   aftrekwedstrijd

 

 

 

No

 

Zeilno

 

Naam

 

Punten

 

1

 

2

 

3

 

4

 

5

 

1

 

387

 

ingmar bos, kropswolde

 

14,0

 

3

 

4

 

4

 

(5 )

 

3

 

2

 

2237

 

karsten pierik, sasserbroek

 

18,0

 

2

 

1

 

2

 

13

 

(27)

 

3

 

2263

 

menno sonnema, delft

 

25,0

 

1

 

9

 

(17 )

 

4

 

11

 

4

 

2266

 

jorick weijers, lelystad

 

27,0

 

(10 )

 

6

 

3

 

9

 

9

 

5

 

2319

 

jorrit de boer, vlissingen

 

28,0

 

9

 

2

 

1

 

16

 

(20)

 

6

 

2347

 

daan jalving, meppel

 

36,0

 

5

 

13

 

6

 

12

 

(17)

 

7

 

2168

 

dennis van den berg, curacao

 

40,0

 

4

 

3

 

5

 

28

 

(ocs)

 

8

 

2324

 

roald verschuure, de wilgen

 

40,0

 

(18 )

 

5

 

7

 

18

 

10

 

9

 

2454

 

hansebas meijer, oost souburg

 

43,0

 

15

 

10

 

16

 

(31 )

 

2

 

10

 

2350

 

lisanne parre, houten

 

43,0

 

6

 

15

 

8

 

14

 

(ocs)

 

11

 

2112

 

niels havik, grou

 

43,0

 

7

 

7

 

11

 

(41 )

 

18

 

12

 

2366

 

mark roth, scharendijke

 

50,0

 

19

 

11

 

13

 

(36 )

 

7

 

13

 

2220

 

michael de jong, den dolder

 

56,0

 

8

 

14

 

19

 

15

 

(24)

 

14

 

1154

 

martijn van der lans, zoetermeer

 

58,0

 

11

 

12

 

14

 

(26 )

 

21

 

15

 

2385

 

hidde van der molen, voorburg

 

73,0

 

23

 

37

 

(ocs )

 

7

 

6

 

16

 

2021

 

hugo boot, putten

 

75,0

 

17

 

30

 

23

 

(37 )

 

5

 

17

 

2507

 

mathieu de by, bennebroek

 

76,0

 

16

 

18

 

(24 )

 

19

 

23

 

18

 

2525

 

philipine van aanholt, curacao

 

80,0

 

13

 

8

 

(ocs )

 

34

 

25

 

19

 

2407

 

emma sophie knegt, hilversum

 

80,0

 

20

 

19

 

(dnf )

 

33

 

8

 

20

 

2199

 

calijn muller, nunspeet

 

81,0

 

37

 

(39 )

 

30

 

10

 

4

 

21

 

2449

 

stan hart, heemstede

 

86,0

 

22

 

36

 

27

 

1

 

(ocs)

 

22

 

2268

 

rogier weijers, lelystad

 

86,0

 

14

 

25

 

9

 

38

 

(43)

 

23

 

2077

 

nova huppes, hilversum

 

88,0

 

38

 

(46 )

 

28

 

8

 

14

 

24

 

2457

 

alexander rijkmans, voorburg

 

89,0

 

34

 

(40 )

 

37

 

2

 

16

 

25

 

2230

 

conrad jacobs, bussum

 

91,0

 

35

 

16

 

10

 

30

 

(dnc)

 

26

 

2415

 

rommy kuperus, workum

 

94,0

 

12

 

20

 

31

 

(52 )

 

31

 

27

 

2461

 

nienke jorna, giethoorn

 

96,0

 

30

 

23

 

(dnc )

 

24

 

19

 

28

 

1458

 

nynke bootsma, mierlo

 

97,0

 

27

 

28

 

(dnc )

 

6

 

36

 

29

 

2362

 

guus bijlard, den haag

 

100,0

 

26

 

21

 

15

 

(46 )

 

38

 

30

 

2267

 

yorick verzijden, lelystad

 

106,0

 

28

 

(42 )

 

26

 

17

 

35

 

31

 

2249

 

josca hummel, almere

 

108,0

 

29

 

(35 )

 

33

 

20

 

26

 

32

 

1607

 

frank meeus, loosdrecht

 

110,0

 

33

 

22

 

12

 

43

 

(51)

 

33

 

1528

 

annick seignette, akersloot

 

110,0

 

25

 

17

 

20

 

(dnf )

 

48

 

34

 

2229

 

wietske spek, leidschendam

 

113,0

 

43

 

(49 )

 

40

 

29

 

1

 

35

 

2426

 

jeroen hameter, lunteren

 

113,0

 

(dnc )

 

32

 

dnc

 

3

 

22

 

36

 

2400

 

guus neeleman, reeuwijk

 

114,0

 

49

 

41

 

(dnc )

 

11

 

13

 

37

 

2345

 

janiek muller, nunspeet

 

116,0

 

31

 

24

 

21

 

(42 )

 

40

 

38

 

1979

 

merijn eussen, almere

 

119,0

 

24

 

33

 

18

 

(50 )

 

44

 

39

 

34

 

nynke berber rooks, grou

 

123,0

 

39

 

(43 )

 

32

 

23

 

29

 

40

 

2470

 

coen lambriex, elahuizen

 

126,0

 

50

 

(dnc )

 

39

 

25

 

12

 

41

 

2190

 

wout hoogstraten, veendam

 

126,0

 

(44 )

 

38

 

29

 

27

 

32

 

42

 

2523

 

amarins de vries, joure

 

129,0

 

21

 

34

 

(dnf )

 

32

 

42

 

43

 

2113

 

robert havik, grou

 

140,0

 

42

 

29

 

22

 

(49 )

 

47

 

44

 

1222

 

berber kracht, zoetermeer

 

140,0

 

36

 

27

 

38

 

39

 

(49)

 

45

 

2373

 

berber de jong, joure

 

142,0

 

41

 

51

 

(dnf )

 

35

 

15

 

46

 

1807

 

jurre rooks, grou

 

142,0

 

32

 

26

 

(dnc )

 

47

 

37

 

47

 

1899

 

freek pronk, medemblik

 

146,0

 

40

 

31

 

36

 

(48 )

 

39

 

48

 

1603

 

kim seignette, akersloot

 

151,0

 

46

 

50

 

(dnc )

 

22

 

33

 

49

 

2245

 

joyce van harten, harderwijk

 

155,0

 

48

 

(dnc)

 

dnf

 

21

 

30

 

50

 

2209

 

willemijn engberts, kropswolde

 

160,0

 

(dnf )

 

44

 

42

 

40

 

34

 

51

 

2321

 

iris van zalinge, vlissingen

 

167,0

 

(dnc)

 

dnc

 

25

 

45

 

41

 

52

 

2196

 

hisse wagt, zuidlaarderveen

 

168,0

 

(dnf )

 

45

 

34

 

44

 

45

 

53

 

1645

 

fabian tollenaar, lemmer

 

178,0

 

45

 

48

 

35

 

(dnc )

 

50

 

54

 

2515

 

charlotte heijstek, dordrecht

 

181,0

 

47

 

47

 

41

 

(53 )

 

46

 

55

 

2238

 

kelly brandhorst, harderwijk

 

191,0

 

(dnc)

 

dnc

 

dnc

 

51

 

28

 

 

 

 

 

ZW   Zeilwedstrijden programma, 4.022.083

 

Copyright 1986 - 2007, Leo G Eggink, Zoetermeer

 

Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl

 

Wedstrijden

Twitter @Sneekweek

Sneekweek
Sneekweek @Sneekweek
RT @KWSSneek: De voorlopige wedstrijdkalender voor 2017 is gepubliceerd op de website. Zet de data snel in je agenda! https://t.co/lwib7DwM…
Sneekweek
Sneekweek @Sneekweek
Sluitingswedstrijden 2016. Geen protesten op 25 september 2016.
Sneekweek
Sneekweek @Sneekweek
Prijsuitreiking Sluitingwedstrijden 2016 om 16:15 uur voor het Foarûnder
Sneekweek
Sneekweek @Sneekweek
Suitingswedstrijden 25 september 2016. Einde protesttijd Pampus klasse: 15:59