iconInschrijven

INSCHRIJVEN

Inschrijven Evenementen

iconWeather

Weerbericht

Het weer op de meer

Uitslag Schakel

 

 

Uitslag schakel

 

 

 

Punten houden rekening met 1   aftrekwedstrijd

 

 

 

No

 

Zeilno

 

Naam

 

Punten

 

1

 

2

 

3

 

4

 

5

 

1

 

2531

 

gijs faber, drachten

 

10,0

 

1

 

1

 

2

 

(13 )

 

6

 

2

 

2596

 

robbert bonnema, hippolytushoef

 

13,0

 

4

 

2

 

3

 

(15 )

 

4

 

3

 

2602

 

egbert koning, joure

 

18,0

 

11

 

(13 )

 

5

 

1

 

1

 

4

 

2526

 

rosalie veenhoven, sneek

 

18,0

 

(dnf )

 

3

 

4

 

2

 

9

 

5

 

2620

 

hans hofstra, oppenhuizen

 

20,0

 

3

 

(12 )

 

1

 

6

 

10

 

6

 

2420

 

joost hanselaar, goingarijp

 

23,0

 

6

 

(16 )

 

10

 

5

 

2

 

7

 

2396

 

albertjan v.d. wal, heerenveen

 

27,0

 

2

 

8

 

7

 

10

 

(11)

 

8

 

2528

 

bouke lubach, groningen

 

27,0

 

8

 

(11 )

 

11

 

3

 

5

 

9

 

2558

 

erwin de vries, sneek

 

32,0

 

5

 

9

 

(14 )

 

4

 

14

 

10

 

2613

 

erwin pol, goutum

 

32,0

 

7

 

5

 

(16 )

 

7

 

13

 

11

 

2289

 

ineke faber, drachten

 

35,0

 

(dnf )

 

15

 

9

 

8

 

3

 

12

 

2172

 

jansje hofstra, groningen

 

38,0

 

(dnf )

 

6

 

13

 

12

 

7

 

13

 

2529

 

marjan de vries, nijmegen

 

38,0

 

10

 

10

 

6

 

(17 )

 

12

 

14

 

2584

 

roelof van dijk, oranjewoud

 

41,0

 

13

 

4

 

15

 

9

 

(21)

 

15

 

2587

 

harry schuil, drachten

 

45,0

 

9

 

(19 )

 

17

 

11

 

8

 

16

 

2200

 

sjoukje lubach, groningen

 

57,0

 

(18 )

 

17

 

8

 

16

 

16

 

17

 

2349

 

laurens hanselaar, goingarijp

 

59,0

 

17

 

7

 

20

 

(26 )

 

15

 

18

 

2592

 

brend schuil, drachten

 

65,0

 

12

 

14

 

21

 

(24 )

 

18

 

19

 

1954

 

j. h. van der meulen, tynje

 

65,0

 

15

 

18

 

12

 

(21 )

 

20

 

20

 

2547

 

jelle timmer, groningen

 

72,0

 

14

 

22

 

22

 

14

 

(24)

 

21

 

2607

 

geart jacob de jong, akkrum

 

80,0

 

16

 

23

 

18

 

23

 

(25)

 

22

 

2506

 

douwe bonnema, reduzum

 

87,0

 

19

 

(26 )

 

26

 

25

 

17

 

23

 

2437

 

maaike smit, ijlst

 

92,0

 

(dnf )

 

20

 

27

 

22

 

23

 

24

 

2611

 

marcella bootsma, leeuwarden

 

94,0

 

20

 

28

 

(30 )

 

19

 

27

 

25

 

2373

 

paul bootsma, leeuwarden

 

94,0

 

(dnf )

 

24

 

24

 

20

 

26

 

26

 

2604

 

auke de jong, akkrum

 

97,0

 

(dnc)

 

dnc

 

25

 

18

 

22

 

27

 

2616

 

s. rinckes, sneek

 

101,0

 

(dnc )

 

25

 

29

 

28

 

19

 

28

 

2605

 

team velinga, huizen

 

104,0

 

(dnc )

 

21

 

19

 

dnc

 

dnc

 

29

 

2005

 

erik vennema, drachten

 

114,0

 

(dnc )

 

27

 

28

 

27

 

ocs

 

30

 

2499

 

franke kooyker, gorredijk

 

119,0

 

(dnc)

 

dnc

 

23

 

dnc

 

dnc

 

31

 

2287

 

maayke postma, beets

 

128,0

 

(dnc)

 

dnc

 

dnc

 

dnc

 

dnc

 

 

 

 

 

ZW   Zeilwedstrijden programma, 4.022.083

 

Copyright 1986 - 2007, Leo G Eggink, Zoetermeer

 

Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl

 

Wedstrijden

Twitter @Sneekweek

Sneekweek
Sneekweek @Sneekweek
RT @KWSSneek: De voorlopige wedstrijdkalender voor 2017 is gepubliceerd op de website. Zet de data snel in je agenda! https://t.co/lwib7DwM…
Sneekweek
Sneekweek @Sneekweek
Sluitingswedstrijden 2016. Geen protesten op 25 september 2016.
Sneekweek
Sneekweek @Sneekweek
Prijsuitreiking Sluitingwedstrijden 2016 om 16:15 uur voor het Foarûnder
Sneekweek
Sneekweek @Sneekweek
Suitingswedstrijden 25 september 2016. Einde protesttijd Pampus klasse: 15:59