iconInschrijven

INSCHRIJVEN

Inschrijven Evenementen

iconWeather

Weerbericht

Het weer op de meer

Uitslag Randmeer

 

 

Uitslag Randmeer - A klasse

 

 

 

Punten houden rekening met 1   aftrekwedstrijd

 

 

 

No

 

Zeilno

 

Naam

 

Punten

 

1

 

2

 

3

 

4

 

5

 

1

 

718

 

fred dankers, bussum

 

5,0

 

1

 

1

 

2

 

(ocs )

 

1

 

2

 

946

 

jaap de vries, gouda

 

9,0

 

1

 

3

 

(dnc )

 

1

 

4

 

3

 

258

 

maarten van lotringen, amsterdam

 

10,0

 

2

 

2

 

1

 

(ocs )

 

5

 

4

 

1030

 

wouter van der gronden, voorburg

 

12,0

 

5

 

3

 

1

 

3

 

(8)

 

5

 

670

 

auke de jong, heeg

 

13,0

 

3

 

(8 )

 

4

 

4

 

2

 

6

 

633

 

chris ten hoopen, voorburg

 

15,0

 

(6 )

 

1

 

2

 

6

 

6

 

7

 

197

 

jan ten hoeve, workum

 

15,0

 

2

 

2

 

(dnc )

 

2

 

9

 

8

 

1041

 

johan pel, amstelveen

 

17,0

 

3

 

4

 

(dnc )

 

7

 

3

 

9

 

555

 

team boomsma, sneek

 

25,0

 

4

 

(12 )

 

3

 

8

 

10

 

10

 

900

 

paul knoop, huizen

 

25,0

 

5

 

4

 

4

 

(15 )

 

12

 

11

 

219

 

t.k. winkel, zoetermeer

 

25,0

 

9

 

6

 

5

 

5

 

(20)

 

12

 

1052

 

henk plaatje, bunnik

 

30,0

 

4

 

6

 

3

 

(20 )

 

17

 

13

 

969

 

team ruigrok, son

 

32,0

 

12

 

5

 

8

 

(14 )

 

7

 

14

 

1029

 

rob stavenuiter, anna paulowna

 

34,0

 

8

 

5

 

7

 

(ocs )

 

14

 

15

 

775

 

klaas-jan rozema, sloten

 

34,0

 

7

 

8

 

6

 

13

 

(18)

 

16

 

350

 

bertel kolthof, gouda

 

37,0

 

6

 

7

 

(dnc )

 

9

 

15

 

17

 

658

 

jan-gerd van senden, rotterdam

 

39,0

 

(14 )

 

7

 

11

 

10

 

11

 

18

 

895

 

alex nederlof, zevenhuizen

 

40,0

 

10

 

9

 

5

 

16

 

(19)

 

19

 

1026

 

nico overbeeke, zevenhuizen

 

43,0

 

8

 

10

 

8

 

17

 

(dsq)

 

20

 

1070

 

ilse burghouwt, uitwellingerga

 

45,0

 

7

 

(dnc )

 

6

 

11

 

21

 

21

 

545

 

a.e. gijzen, geertruidenberg

 

50,0

 

11

 

13

 

14

 

12

 

(24)

 

22

 

739

 

frans göbel, aalsmeer

 

53,0

 

13

 

12

 

12

 

(19 )

 

16

 

23

 

390

 

armand hielkema, sneek

 

55,0

 

16

 

14

 

7

 

18

 

(22)

 

24

 

818

 

andre de jong, arnhem

 

55,0

 

9

 

13

 

11

 

22

 

(23)

 

25

 

164

 

derek sietses, boelenslaan

 

56,0

 

11

 

11

 

(dnc )

 

21

 

13

 

26

 

1020

 

fokke van der meer, heech

 

60,0

 

10

 

18

 

9

 

23

 

(25)

 

 

 

 

 

 

 

Uitslag Randmeer - B klasse

 

 

 

Punten houden rekening met 1   aftrekwedstrijd

 

 

 

No

 

Zeilno

 

Naam

 

Punten

 

1

 

2

 

3

 

4

 

5

 

1

 

1001

 

jet woudstra, reeuwijk

 

30,0

 

19

 

9

 

(dnc )

 

1

 

1

 

2

 

19

 

jeroen waalewijn, zwolle

 

30,0

 

(16 )

 

10

 

15

 

2

 

3

 

3

 

455

 

geert pieter vermeulen, sneek

 

36,0

 

(18 )

 

15

 

13

 

3

 

5

 

4

 

636

 

jeroen vloemans, elburg

 

40,0

 

17

 

(dnf )

 

9

 

7

 

7

 

5

 

750

 

p.g.j. sluiter, arnhem

 

44,0

 

15

 

11

 

(dnf )

 

10

 

8

 

6

 

1061

 

roel van olst, weesp

 

47,0

 

13

 

dnc

 

(dnc )

 

6

 

2

 

7

 

936

 

leo smeele, huizen

 

48,0

 

12

 

(17 )

 

16

 

9

 

11

 

8

 

558

 

jan visser, indijk

 

50,0

 

(19 )

 

14

 

18

 

8

 

10

 

9

 

7755

 

nik petersen, sneek

 

55,0

 

20

 

dnf

 

(dnc )

 

5

 

4

 

10

 

789

 

w.j.mees, offingawier

 

56,0

 

(dnc)

 

dnc

 

10

 

11

 

9

 

11

 

914

 

h. van der tempel, nuth

 

60,0

 

(20 )

 

16

 

10

 

17

 

17

 

12

 

932

 

dirk lodewijk, nijeveen

 

60,0

 

14

 

19

 

(ocs )

 

13

 

14

 

13

 

1057

 

martin meister, gouda

 

60,0

 

15

 

17

 

(dnc )

 

15

 

13

 

14

 

304

 

nic gijzen, beverwijk

 

62,0

 

(dnc)

 

dnc

 

dnc

 

4

 

6

 

15

 

640

 

s. de clercq, zeist

 

76,0

 

22

 

dnf

 

(dnc )

 

12

 

16

 

16

 

677

 

robin hoytema van konijnenburg, naarden

 

76,0

 

(dnc )

 

16

 

dnc

 

18

 

15

 

17

 

338

 

evert van der stroom, uitwellingerga

 

77,0

 

21

 

(dnc )

 

17

 

19

 

20

 

18

 

1037

 

wouter bleckman, eernewoude

 

81,0

 

(dnc )

 

15

 

dnc

 

20

 

19

 

19

 

637

 

mathijs van de griendt, hilversum

 

85,0

 

18

 

(dnc)

 

dnc

 

14

 

dnf

 

20

 

324

 

jolanda van den brink, den haag

 

86,0

 

(dnf)

 

dnc

 

dnc

 

16

 

18

 

21

 

649

 

erik kroon, sneek

 

90,0

 

(dnc)

 

dnc

 

dnc

 

dnc

 

12

 

22

 

840

 

bart salemans, terherne

 

96,0

 

17

 

(dnf)

 

dnc

 

dnc

 

dnc

 

23

 

1003

 

c.h.e. stam, herwen

 

96,0

 

23

 

(dnf)

 

dnf

 

dnf

 

21

 

24

 

85

 

diederic klapwijk, wageningen

 

105,0

 

(dnc)

 

dnc

 

dnc

 

dnc

 

dnc

 

24

 

595

 

jeannette ritchi-hofland, sneek

 

105,0

 

dnc

 

(dnc)

 

dnc

 

dnc

 

dnc

 

 

 

 

 

ZW   Zeilwedstrijden programma, 4.022.083

 

Copyright 1986 - 2007, Leo G Eggink, Zoetermeer

 

Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl

 

 

Wedstrijden

Twitter @Sneekweek

Sneekweek
Sneekweek @Sneekweek
RT @KWSSneek: De voorlopige wedstrijdkalender voor 2017 is gepubliceerd op de website. Zet de data snel in je agenda! https://t.co/lwib7DwM…
Sneekweek
Sneekweek @Sneekweek
Sluitingswedstrijden 2016. Geen protesten op 25 september 2016.
Sneekweek
Sneekweek @Sneekweek
Prijsuitreiking Sluitingwedstrijden 2016 om 16:15 uur voor het Foarûnder
Sneekweek
Sneekweek @Sneekweek
Suitingswedstrijden 25 september 2016. Einde protesttijd Pampus klasse: 15:59