iconInschrijven

INSCHRIJVEN

Inschrijven Evenementen

iconWeather

Weerbericht

Het weer op de meer

Uitslag LaserMaster

 

 

Uitslag lasermaster

 

 

 

Punten houden rekening met 1   aftrekwedstrijd

 

 

 

No

 

Zeilno

 

Naam

 

Punten

 

1

 

2

 

3

 

4

 

5

 

1

 

180996

 

jan makkinga, heerenveen

 

4,0

 

(1 )

 

1

 

1

 

1

 

1

 

2

 

175656

 

p.kortekaas, katwijk

 

9,0

 

3

 

2

 

2

 

(8 )

 

2

 

3

 

142263

 

gerard gruis, leeuwarden

 

16,0

 

2

 

4

 

3

 

7

 

(8)

 

4

 

180692

 

steven schraffordt, amersfoort

 

18,0

 

(7 )

 

5

 

4

 

5

 

4

 

5

 

191138

 

martin pereboom, zug, ch

 

22,0

 

4

 

6

 

6

 

6

 

(9)

 

6

 

149476

 

jort schraffordt, medemblik

 

24,0

 

(10 )

 

9

 

9

 

3

 

3

 

7

 

184744

 

maarten van der spek, utrecht

 

25,0

 

8

 

8

 

7

 

2

 

(11)

 

8

 

163768

 

koos de vries, dalfsen

 

30,0

 

5

 

(10 )

 

8

 

10

 

7

 

9

 

180602

 

henk wittenberg, oostzaan

 

35,0

 

11

 

14

 

(16 )

 

4

 

6

 

10

 

185026

 

koen van esch, sneek

 

38,0

 

13

 

7

 

5

 

(17 )

 

13

 

11

 

192760

 

kees kwaaitaal, lelystad

 

46,0

 

12

 

13

 

(14 )

 

9

 

12

 

12

 

171509

 

ah jonker, leeuwarden

 

54,0

 

14

 

(17 )

 

11

 

13

 

16

 

13

 

4

 

reinier steensma, lelystad

 

55,0

 

16

 

11

 

13

 

(20 )

 

15

 

14

 

171503

 

niek v.d. tol, de wilgen

 

58,0

 

9

 

3

 

(dnc)

 

dnc

 

10

 

15

 

180999

 

jan reint smit, rotterdam

 

59,0

 

15

 

15

 

15

 

14

 

(20)

 

16

 

185038

 

hans hoedeman, de rijp

 

65,0

 

(dnc)

 

dnc

 

12

 

12

 

5

 

17

 

169882

 

atze wijbenga, grou

 

71,0

 

20

 

16

 

(dnf )

 

18

 

17

 

18

 

144706

 

henri muller, raalte

 

75,0

 

23

 

19

 

10

 

23

 

(25)

 

19

 

39018

 

klamer schutte, zoetermeer

 

75,0

 

21

 

21

 

(dnf )

 

19

 

14

 

20

 

185153

 

coen van duijn, rotterdam

 

82,0

 

22

 

26

 

(dnf )

 

15

 

19

 

21

 

158246

 

dick loman, amsterdam

 

85,0

 

26

 

20

 

17

 

22

 

(ocs)

 

22

 

183045

 

frank den berger, den haag

 

87,0

 

17

 

18

 

(dnc )

 

16

 

dnc

 

23

 

191210

 

kim tan, groningen

 

90,0

 

6

 

12

 

(dnc)

 

dnc

 

dnc

 

24

 

106967

 

bernard wijs, amsterdam

 

90,0

 

24

 

24

 

19

 

(29 )

 

23

 

25

 

141509

 

jan j. bakker, sneek

 

93,0

 

28

 

22

 

(dnf )

 

21

 

22

 

26

 

141090

 

j.j. van goch, amsterdam

 

98,0

 

18

 

(dnc)

 

dnc

 

26

 

18

 

27

 

58417

 

daan vergunst, warten

 

108,0

 

29

 

25

 

(dnc )

 

28

 

26

 

28

 

78998

 

remco d. aalbers, rijswijk (zh)

 

109,0

 

19

 

(ocs )

 

18

 

dnc

 

dnc

 

29

 

89577

 

paul rijk, scharnegoutum

 

111,0

 

(dnc )

 

27

 

dnf

 

24

 

24

 

30

 

142193

 

frits delhez, huizen

 

113,0

 

27

 

23

 

(dnf )

 

27

 

dnc

 

31

 

174750

 

hans knecht, hilversum

 

118,0

 

(dnf)

 

dnf

 

dnf

 

25

 

21

 

32

 

174414

 

paul de geus, nederhorst den berg

 

119,0

 

(dnc)

 

dnc

 

dnc

 

11

 

dnc

 

33

 

139398

 

ten hoopen, rolde

 

133,0

 

25

 

(dnf)

 

dnc

 

dnc

 

dnc

 

34

 

166742

 

hans de vries, voorhout

 

144,0

 

(dnc)

 

dnc

 

dnf

 

dnc

 

dnc

 

35

 

166690

 

pim brouwer, amsterdam

 

144,0

 

(dnc)

 

dnf

 

dnc

 

dnc

 

dnc

 

 

 

 

 

ZW   Zeilwedstrijden programma, 4.022.083

 

Copyright 1986 - 2007, Leo G Eggink, Zoetermeer

 

Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl

 

Wedstrijden

Twitter @Sneekweek

Sneekweek
Sneekweek @Sneekweek
Sluitingswedstrijden 2016. Geen protesten op 25 september 2016.
Sneekweek
Sneekweek @Sneekweek
Prijsuitreiking Sluitingwedstrijden 2016 om 16:15 uur voor het Foarûnder
Sneekweek
Sneekweek @Sneekweek
Suitingswedstrijden 25 september 2016. Einde protesttijd Pampus klasse: 15:59
Sneekweek
Sneekweek @Sneekweek
Suitingswedstrijden 25 september 2016. Einde protesttijd 16m2 klasse: 15:45