iconInschrijven

INSCHRIJVEN

Inschrijven Evenementen

iconWeather

Weerbericht

Het weer op de meer

Uitslag 16m2

 

Uitslag 16m2 - goldfleet

 

Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd

 

No

Zeilno

Naam

Punten

1

2

3

4

5

6

1

4328

thijs kort, drachten

5,0

1

1

1

(2 )

1

1

2

4422

martijn van der pol, buren

12,0

(4 )

2

1

1

4

4

3

4287

baint kramer, snikzwaag

16,0

2

3

4

(8 )

2

5

4

4360

wouter van catz, gouda

29,0

3

3

12

(15 )

5

6

5

4077

bouke kuipers, lemmer

31,0

5

7

9

(10 )

3

7

6

4394

ard geelkerken, reeuwijk

32,0

5

(17 )

7

3

6

11

7

4353

jan andringa, heerenveen

33,0

2

1

3

5

(ocs)

dnf

8

4290

andries de vries, sneek

35,0

10

7

3

4

11

(dnf)

9

4357

gerben spaargaren, den haag

37,0

4

(13 )

2

13

8

10

10

4338

reinier siebrand, kampen

37,0

6

12

6

(14 )

10

3

11

4124

wietse cuperus, oudega w.

38,0

8

4

8

9

(12 )

9

12

4335

henk hofstra, grou

42,0

7

5

5

12

13

(dnc)

13

4218

hendrik numan, sneek

43,0

3

4

13

(ocs )

15

8

14

3516

g.t. harder, lemmer

43,0

(12 )

10

5

7

9

12

15

4374

j.w. hobbeling, zwolle

45,0

6

8

12

17

(19 )

2

16

4331

jurgen van de vijver, sneek

45,0

13

6

8

11

7

(dnc)

17

4149

diane en paul de groot, leeuwarden

50,0

9

6

6

16

(18 )

13

18

4346

pyt zwart, wergea

52,0

10

15

7

6

14

(ocs)

19

4413

daan vergunst, warten

56,0

14

2

2

(dnc )

16

dnc

20

4400

koos kuin, groningen

61,0

1

10

11

(ocs )

17

dnc

21

4336

coen van beek, utrecht

78,0

7

5

(dnc)

dnc

dnc

dnc

 

Uitslag 16m2 - silverfleet

 

Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd

 

No

Zeilno

Naam

Punten

1

2

3

4

5

6

1

4296

albert visser, sneek

28,0

(11 )

8

11

7

1

1

2

4347

team van overhagen / ruigrok, utrecht

30,0

13

9

(15 )

2

2

4

3

2500

harry gierveld, aadorp (ov)

31,0

(15 )

11

10

1

6

3

4

4370

emmo venema, grou

38,0

8

13

(15 )

9

3

5

5

4376

j.g. dijkstra, belt-schutsloot

42,0

(14 )

14

13

3

5

7

6

3417

ewout baerveldt, rotterdam

48,0

11

(18 )

17

14

4

2

7

3697

pieter tjeerdsma, oudega

48,0

12

9

(16 )

8

10

9

8

4115

anneke lammers, vught

51,0

(dnc )

16

10

6

8

11

9

4323

lieuwe van der pol, sneek

57,0

(dnc )

17

17

10

7

6

10

955

dick loman, amsterdam

61,0

16

12

(ocs )

12

13

8

11

4302

jan van der meer, boelenslaan

67,0

16

15

9

5

(dnf)

dnf

12

4204

th. de haan, sneek

73,0

dnc

(dnc )

4

4

dnc

dnc

13

3573

t. detmar, drachten

76,0

(dnf)

dnc

14

15

15

10

14

3540

roelof van dijk, oranjewoud

76,0

15

18

18

11

14

(dnc)

15

3919

l.a. van der pol, sneek

76,0

18

(19 )

18

16

12

12

16

4283

team tjerkstra/pronk, sneek

82,0

(dnc)

dnc

16

13

9

dnc

17

4039

f. oldenhof, wognum

84,0

17

20

19

17

11

(dnc)

18

4359

taede visser, grou

89,0

9

14

(dnc)

dnc

dnc

dnc

19

4274

a.nieuwland, leeuwarden

92,0

(dnc )

16

14

18

dnf

dnc

20

3966

fokko hofman, workum

94,0

17

11

(dnc)

dnc

dnc

dnc

21

3623

jan hageman, zwolle

97,0

18

19

19

19

(dnf)

dnf

 

 

ZW  Zeilwedstrijden programma, 4.022.083

Copyright 1986 - 2007, Leo G Eggink, Zoetermeer

Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl

Wedstrijden