iconInschrijven

INSCHRIJVEN

Inschrijven Evenementen

iconWeather

Weerbericht

Het weer op de meer

Uitslag 16m2

 

 

Uitslag 16m2 - A klasse

 

 

 

Punten houden rekening met 1   aftrekwedstrijd

 

 

 

No

 

Zeilno

 

Naam

 

Punten

 

1

 

2

 

3

 

4

 

5

 

1

 

4419

 

jaap jongsma, lemmer

 

4,0

 

1

 

1

 

1

 

1

 

(9)

 

2

 

4444

 

arjen kort, groningen

 

6,0

 

1

 

1

 

2

 

(7 )

 

2

 

3

 

4422

 

martijn van der pol, buren

 

10,0

 

(7 )

 

2

 

1

 

3

 

4

 

4

 

4287

 

baint kramer, snikzwaag

 

18,0

 

5

 

7

 

(dnf )

 

5

 

1

 

5

 

4325

 

wietse cuperus, oudega w.

 

18,0

 

5

 

2

 

(dnf )

 

8

 

3

 

6

 

4394

 

ard geelkerken, reeuwijk

 

19,0

 

2

 

5

 

3

 

9

 

(11)

 

7

 

4357

 

gerben spaargaren, den haag

 

19,0

 

6

 

3

 

4

 

(14 )

 

6

 

8

 

4353

 

jan andringa, joure

 

22,0

 

8

 

6

 

3

 

(10 )

 

5

 

9

 

4124

 

andries de vries, sneek

 

22,0

 

4

 

(dnf )

 

6

 

4

 

8

 

10

 

4360

 

wouter van catz, gouda

 

23,0

 

6

 

8

 

(dnf )

 

2

 

7

 

11

 

4149

 

diane en paul de groot, sneek

 

24,0

 

3

 

4

 

5

 

12

 

(13)

 

12

 

4296

 

albert visser, sneek

 

27,0

 

4

 

6

 

5

 

(13 )

 

12

 

13

 

4374

 

jw hobbeling, wezep

 

29,0

 

3

 

3

 

4

 

(21 )

 

19

 

14

 

4350

 

catrienus de jong, terherne

 

35,0

 

10

 

(dnf )

 

9

 

6

 

10

 

15

 

4338

 

reinier siebrand, kampen

 

39,0

 

10

 

4

 

6

 

19

 

(21)

 

16

 

4346

 

pyt zwart, wergea

 

43,0

 

9

 

(dnf )

 

2

 

17

 

15

 

17

 

3639

 

h.d. eggink, rotstergaast

 

46,0

 

12

 

9

 

8

 

(22 )

 

17

 

18

 

4347

 

jan van overhagen, utrecht

 

47,0

 

7

 

11

 

(dnf )

 

15

 

14

 

19

 

4370

 

emmo venema, grou

 

53,0

 

11

 

(dnf )

 

11

 

11

 

20

 

20

 

4034

 

frans wiersema, workum

 

54,0

 

13

 

(dnc )

 

7

 

16

 

18

 

21

 

4115

 

anneke lammers, vught

 

58,0

 

15

 

(dnc )

 

7

 

20

 

16

 

22

 

4316

 

sjoerd ooms, hilversum

 

62,0

 

15

 

7

 

(dnc )

 

18

 

22

 

23

 

4320

 

siemen talman, joure

 

66,0

 

11

 

5

 

(dnf)

 

dnc

 

dnc

 

24

 

4336

 

coen van beek, utrecht

 

71,0

 

12

 

10

 

dnc

 

(dnc)

 

dnf

 

 

 

 

 

 

 

Uitslag 16m2 - B klasse

 

 

 

Punten houden rekening met 1   aftrekwedstrijd

 

 

 

No

 

Zeilno

 

Naam

 

Punten

 

1

 

2

 

3

 

4

 

5

 

1

 

4335

 

henk hofstra, grou

 

37,0

 

9

 

dnc

 

(dnc )

 

3

 

1

 

2

 

4077

 

john modderman, ijlst

 

37,0

 

(16 )

 

12

 

12

 

6

 

7

 

3

 

3516

 

g.t. harder, lemmer

 

41,0

 

8

 

(dnf)

 

dnc

 

7

 

2

 

4

 

4302

 

jan van der meer, boelenslaan

 

46,0

 

16

 

(dnf)

 

dnc

 

1

 

5

 

5

 

4331

 

jurgen van de vijver, sneek

 

46,0

 

14

 

dnc

 

(dnc )

 

4

 

4

 

6

 

3697

 

pieter tjeerdsma, oudega

 

53,0

 

(dnf )

 

8

 

dnc

 

15

 

6

 

7

 

4204

 

th. de haan, sneek

 

54,0

 

dnc

 

(dnc)

 

dnc

 

2

 

3

 

8

 

3435

 

mark de schiffart, terherne

 

56,0

 

21

 

10

 

(dnf )

 

12

 

13

 

9

 

3623

 

j.t. hageman, zwolle

 

58,0

 

18

 

9

 

(dnf )

 

14

 

17

 

10

 

3396

 

ed bleeksma, grou

 

60,0

 

20

 

(dnf)

 

dnf

 

5

 

10

 

11

 

955

 

ellen koopmans, amsterdam

 

60,0

 

17

 

(dnc)

 

dnc

 

8

 

11

 

12

 

4218

 

hendrik numan, sneek

 

62,0

 

14

 

(dnc)

 

dnf

 

16

 

8

 

13

 

3919

 

l.a. van der pol, sneek

 

66,0

 

17

 

(dnf )

 

10

 

dnc

 

15

 

14

 

4274

 

bert nieuwland, leeuwarden

 

68,0

 

(dnc)

 

dnc

 

dnc

 

10

 

9

 

15

 

4323

 

lieuwe van der pol, sneek

 

69,0

 

18

 

(dnc)

 

dnc

 

13

 

14

 

16

 

4283

 

team tjerkstra/pronk, sneek

 

70,0

 

(dnc)

 

dnc

 

dnc

 

9

 

12

 

17

 

4400

 

j kuin, assen

 

74,0

 

2

 

(dnf)

 

dnc

 

dnc

 

dnf

 

18

 

3788

 

martin tas, zevenhuizen

 

76,0

 

(dnc)

 

dnc

 

dnc

 

11

 

16

 

19

 

4403

 

lucas van den brekel, dussen

 

85,0

 

13

 

(dnf)

 

dnf

 

dnc

 

dnf

 

20

 

3417

 

ewout baerveldt, rotterdam

 

92,0

 

19

 

(dnc)

 

dnc

 

dnc

 

dnf

 

21

 

3379

 

ten hoeve, f, harlingen

 

97,0

 

(dnf)

 

dnf

 

dnf

 

dnc

 

dnc

 

22

 

4413

 

jeroen van catz, gouda

 

97,0

 

(dnf)

 

dnf

 

dnc

 

dnc

 

dnc

 

23

 

4426

 

peter sijperda, gaastmeer

 

97,0

 

(dnc)

 

dnc

 

dnc

 

dnc

 

dnc

 

 

 

 RDG-uitslagen zijn als volgt:

 

 

 

4413

 

jeroen van catz, gouda

 

race 1:

 

25 punten

 

 

 

 

 

ZW   Zeilwedstrijden programma, 4.022.083

 

Copyright 1986 - 2007, Leo G Eggink, Zoetermeer

 

Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl

 

 

Wedstrijden

Twitter @Sneekweek

Sneekweek
Sneekweek @Sneekweek
RT @KWSSneek: De voorlopige wedstrijdkalender voor 2017 is gepubliceerd op de website. Zet de data snel in je agenda! https://t.co/lwib7DwM…
Sneekweek
Sneekweek @Sneekweek
Sluitingswedstrijden 2016. Geen protesten op 25 september 2016.
Sneekweek
Sneekweek @Sneekweek
Prijsuitreiking Sluitingwedstrijden 2016 om 16:15 uur voor het Foarûnder
Sneekweek
Sneekweek @Sneekweek
Suitingswedstrijden 25 september 2016. Einde protesttijd Pampus klasse: 15:59