iconInschrijven

INSCHRIJVEN

Inschrijven Evenementen

iconWeather

Weerbericht

Het weer op de meer

Flits A,B,C

Flits A,B,C

Uitslag FlitsA

Punten houden rekening met 1 aftrekwedstrijd

No

Zeilno

Naam

Punten

1

2

3

4

5

6

1

683

Steven van der Zee, Sneek, Jelmer Yntema

6,0

1

(2 )

1

1

2

1

2

1082

Rosalie Veenhoven, Sneek, Mink Bouwman

10,0

2

1

2

(dsq )

1

4

3

888

Jildau ter Horst, Oppenhuizen, Femke Spek

14,0

(6 )

3

3

2

3

3

4

1101

Pauline van der Zee, Sneek, Josien Abma

21,0

(12 )

4

7

4

4

2

5

1045

Welmoed de Vries, Joure, Megan van Arem

26,0

7

7

4

3

(9 )

5

6

1108

Douwe Bonnema, Reduzum, Jorrit Bonnema

33,0

4

(11 )

9

8

6

6

7

1077

Jorrit ter Horst, Oppenhuizen, Cody van Arem

36,0

10

(13 )

5

9

5

7

8

1107

Lycke van der Bles, Joure, Famke de Boer

39,0

5

10

11

5

8

(13)

9

797

Niels van der Zweep, Sneek, Ewoud Jellema

40,0

11

9

6

6

(12 )

8

10

1006

Lenne Brugman, Zwolle, Sietske Doorenbos

45,0

3

8

(14 )

11

13

10

11

1098

Annemiek Abma, Joure, Emma de Jong

45,0

9

5

12

(dnc )

10

9

12

1102

Laurens Hanselaar, Goingarijp, Hymke Veldhuis

45,0

8

6

10

10

(11 )

11

13

908

Leonie van der Zee, Sneek, Jelle Muller

51,0

(13 )

12

13

7

7

12

14

1105

Nynke Humalda, Sneek, Peter IJsselhof

65,0

(dnc)

dnc

8

12

dnc

dnc

Uitslag FlitsB

Punten houden rekening met 1 aftrekwedstrijd

No

Zeilno

Naam

Punten

1

2

4

5

6

1

47

Michiel Mulder, IJlst, Haike Mulder

5,0

1

1

(dnc )

1

2

2

843

Janine de Haan, Sneek, Thom de Haan

11,0

2

(ocs )

1

4

4

3

484

Geart-Jacob de Jong, Akkrum, Tim Spek

11,0

(3 )

3

2

3

3

4

1091

Koen Bartijn, Goingarijp, Hessel Bij de Leij

12,0

4

2

(dnc )

5

1

5

103

Julia IJsselhof, Bolsward, Josselien IJsselhof

14,0

(dnc )

4

3

2

5

Uitslag FlitsC

No

Zeilno

Naam

Punten

1

2

5

6

1

1034

Marcel de Vries, Sneek, Berend Salverda

11,0

1

4

1

5

2

216

Femke Yntema, IJsbrechtum, Ilonka van der Zee

11,0

2

3

4

2

3

1112

Auke de Jong, Akkrum, Fimme Veldhuis

18,0

8

1

5

4

4

991

Carla de Boer, St. Nicolaasga, Grytsje de Boer

19,0

5

5

6

3

5

545

Hella Bouma, Offingawier, Nicky Röfekamp

20,0

3

2

7

8

6

1103

Jurgen Schildkamp, Sneek, Marrit Jasper

23,0

9

10

3

1

7

300

Anniek Pragt, Coevorden, Leontien Pragt

25,0

11

6

2

6

8

869

Lester van Roeden, Enschede, Huib van der Zweep

28,0

4

7

8

9

9

1044

Daan Stoel, Sneek, Hidde Hofland

32,0

6

9

10

7

10

1056

Berber Humalda, Sneek, Moniek Burgers

37,0

7

8

9

dnc

11

25

Lysbet Bonnema, Reduzum, Betty Hof

42,0

10

11

11

10

12

854

Koen Burgers, Parrega, Yvonne Burgers

52,0

dnc

dnc

dnc

dnc

Uitslag FlitsA

Punten houden rekening met 1 aftrekwedstrijd

No

Zeilno

Naam

Punten

1

2

3

4

5

6

1

683

Steven van der Zee, Sneek, Jelmer Yntema

6,0

1

(2 )

1

1

2

1

2

1082

Rosalie Veenhoven, Sneek, Mink Bouwman

10,0

2

1

2

(dsq )

1

4

3

888

Jildau ter Horst, Oppenhuizen, Femke Spek

14,0

(6 )

3

3

2

3

3

4

1101

Pauline van der Zee, Sneek, Josien Abma

21,0

(12 )

4

7

4

4

2

5

1045

Welmoed de Vries, Joure, Megan van Arem

26,0

7

7

4

3

(9 )

5

6

1108

Douwe Bonnema, Reduzum, Jorrit Bonnema

33,0

4

(11 )

9

8

6

6

7

1077

Jorrit ter Horst, Oppenhuizen, Cody van Arem

36,0

10

(13 )

5

9

5

7

8

1107

Lycke van der Bles, Joure, Famke de Boer

39,0

5

10

11

5

8

(13)

9

797

Niels van der Zweep, Sneek, Ewoud Jellema

40,0

11

9

6

6

(12 )

8

10

1006

Lenne Brugman, Zwolle, Sietske Doorenbos

45,0

3

8

(14 )

11

13

10

11

1098

Annemiek Abma, Joure, Emma de Jong

45,0

9

5

12

(dnc )

10

9

12

1102

Laurens Hanselaar, Goingarijp, Hymke Veldhuis

45,0

8

6

10

10

(11 )

11

13

908

Leonie van der Zee, Sneek, Jelle Muller

51,0

(13 )

12

13

7

7

12

14

1105

Nynke Humalda, Sneek, Peter IJsselhof

65,0

(dnc)

dnc

8

12

dnc

dnc

Uitslag FlitsB

Punten houden rekening met 1 aftrekwedstrijd

No

Zeilno

Naam

Punten

1

2

4

5

6

1

47

Michiel Mulder, IJlst, Haike Mulder

5,0

1

1

(dnc )

1

2

2

843

Janine de Haan, Sneek, Thom de Haan

11,0

2

(ocs )

1

4

4

3

484

Geart-Jacob de Jong, Akkrum, Tim Spek

11,0

(3 )

3

2

3

3

4

1091

Koen Bartijn, Goingarijp, Hessel Bij de Leij

12,0

4

2

(dnc )

5

1

5

103

Julia IJsselhof, Bolsward, Josselien IJsselhof

14,0

(dnc )

4

3

2

5

Uitslag FlitsC

No

Zeilno

Naam

Punten

1

2

5

6

1

1034

Marcel de Vries, Sneek, Berend Salverda

11,0

1

4

1

5

2

216

Femke Yntema, IJsbrechtum, Ilonka van der Zee

11,0

2

3

4

2

3

1112

Auke de Jong, Akkrum, Fimme Veldhuis

18,0

8

1

5

4

4

991

Carla de Boer, St. Nicolaasga, Grytsje de Boer

19,0

5

5

6

3

5

545

Hella Bouma, Offingawier, Nicky Röfekamp

20,0

3

2

7

8

6

1103

Jurgen Schildkamp, Sneek, Marrit Jasper

23,0

9

10

3

1

7

300

Anniek Pragt, Coevorden, Leontien Pragt

25,0

11

6

2

6

8

869

Lester van Roeden, Enschede, Huib van der Zweep

28,0

4

7

8

9

9

1044

Daan Stoel, Sneek, Hidde Hofland

32,0

6

9

10

7

10

1056

Berber Humalda, Sneek, Moniek Burgers

37,0

7

8

9

dnc

11

25

Lysbet Bonnema, Reduzum, Betty Hof

42,0

10

11

11

10

12

854

Koen Burgers, Parrega, Yvonne Burgers

52,0

dnc

dnc

dnc

dnc

Wedstrijden

Twitter @Sneekweek

Sneekweek
Sneekweek @Sneekweek
RT @KWSSneek: De voorlopige wedstrijdkalender voor 2017 is gepubliceerd op de website. Zet de data snel in je agenda! https://t.co/lwib7DwM…
Sneekweek
Sneekweek @Sneekweek
Sluitingswedstrijden 2016. Geen protesten op 25 september 2016.
Sneekweek
Sneekweek @Sneekweek
Prijsuitreiking Sluitingwedstrijden 2016 om 16:15 uur voor het Foarûnder
Sneekweek
Sneekweek @Sneekweek
Suitingswedstrijden 25 september 2016. Einde protesttijd Pampus klasse: 15:59