iconInschrijven

INSCHRIJVEN

Inschrijven Evenementen

iconWeather

Weerbericht

Het weer op de meer

Flits

Flits

Uitslag FlitsA

Punten houden rekening met 1 aftrekwedstrijd

No
Zeilno
Naam
Punten
1
2
3
4
5
6
1
888
Jildau ter Horst, Oppenhuizen, Famke de Boer Allemachtig 888
10,0
4
1
2
(6 )
1
2
2
991
Jacob de Boer, St. Nicolaasga, Grytsje de Boer Puber
14,0
(10 )
3
4
1
5
1
3
1082
Rosalie Veenhoven, Sneek, Hella Bouma Wybertje
18,0
2
2
1
2
11
(dsq)
4
1064
Erin Kolk, Franeker, Dennis Wiersma Witte Ridder
26,0
1
6
3
12
(13 )
4
5
967
Erwin Pol, Goutum, Rick Nakken Voyager
29,0
3
(12 )
5
10
6
5
6
864
Sander Oost, Sneek, Elisa Broer Mooiman
34,0
(dnf )
4
12
13
2
3
7
1101
Pauline van der Zee, Sneek, Marijn Tichelaar Zonnetje
38,0
5
(15 )
14
5
4
10
8
1102
Joost Hanselaar, Goingarijp, Fimme Veldhuis Chogogo
38,0
6
9
7
8
(12 )
8
9
1045
Welmoed de Vries, Joure, Josien Abma Amerij
46,0
9
8
8
(14 )
7
14
10
797
Niels van der Zweep, Sneek, Huib van der Zweep Roodrunner
51,0
13
13
9
(17 )
10
6
11
842
Gosse de Boer, St. Nicolaasga, Carla de Boer Smeerkanis
51,0
8
11
(17 )
11
14
7
12
892
Mark Wijnbergen, Sneek, Chris Seinen Ukkie P.
56,0
16
16
(20 )
3
9
12
13
1034
Erwin de Vries, Sneek, Marcel de Vries Guppie
57,0
(dnc )
5
13
4
ocs
13
14
1105
Nynke Humalda, Sneek, Berber Humalda Sister-act
61,0
(dnc)
dnc
10
9
3
17
15
869
Lennart van Roeden
61,0
14
10
(15 )
7
15
15
16
854
Louise Simon, Sneek, Ilonka van der Zee Keep smiling
66,5
11
(dsq )
6
16
ocs
11
17
982
Joost Bartijn, Goingarijp, Geart-Jacob de Jong Rûge Beppe
67,0
7
7
(19 )
19
16
18
18
1111
Evelien Simon, Sneek, Josselien IJsselhof 4 eend(t)jes
68,5
11
17
16
(18 )
8
16
19
1077
Jorrit ter Horst, Oppenhuizen, Cody van Arem Quick (Silver)
75,0
15
14
(21 )
20
17
9
20
1107
Lycke van der Bles, Goingarijp, Maud Muller www.razendsnel.nl
89,0
(dnf)
dnf
11
15
dsq
19
21
802
Dirk Frowijn, Uitwellingerga, Marco van der Werf Yellow Danger
95,0
(dnf )
18
18
21
18
20



Uitslag FlitsB

Punten houden rekening met 1 aftrekwedstrijd

No
Zeilno
Naam
Punten
1
2
3
4
5
6
1
1025
Elger Eise de Vries, Sneek, Thom de Haan Bleu Blue
9,0
2
3
1
1
2
(5)
2
1098
Annemiek Abma, Joure, Chris Wijnbergen Kentskeleje
19,0
(10 )
8
3
6
1
1
3
1108
Douwe Bonnema, Reduzum, Lysbet Bonnema Boppeslach
23,0
1
1
6
13
(16 )
2
4
775
Marcella Bootsma, Leeuwarden, Marjolein Jellema mar-i-team
27,0
4
(7 )
2
7
7
7
5
791
Berend van der Meer, Grou, Floris van der Meer Strûzerke
27,0
6
2
7
(12 )
6
6
6
1075
Klaas Westerdijk, Sneek, Jelmar Bosma Blinder
31,0
3
4
(11 )
8
8
8
7
937
Carlien Bootsma, Goenga, Marleen Bootsma Carpe Diem
34,0
12
5
12
2
(14 )
3
8
1086
Erik Schootstra, Leeuwarden, Geertje Nakken Flitser
39,0
(dnf )
9
10
5
4
11
9
607
Marieke Eecen, Oudkarspel, Floortje Eecen Eigen houtje
39,0
5
6
8
10
10
(15)
10
300
Marije Pragt, Coevorden, Anniek Pragt Pooh Pooh
40,0
(13 )
12
5
3
11
9
11
1006
Lenne Brugman, Zwolle, Sietske Doorenbos Flitskikker
42,0
(dnf )
15
4
4
15
4
12
47
Michiel Mulder, IJlst, Hessel Bij de Leij Fries Briesje
52,0
8
(dnf )
9
9
12
14
13
1068
Jesse Peek, Dronrijp, Tjalco Koopmans Typhoon
56,0
11
11
17
(18 )
5
12
14
1089
Eline Kooystra, Luinjeberd, Emma de Jong Eitje
65,0
(dnc)
dnc
16
16
3
10
15
911
Denny Röfekamp, Sneek, Pim van 't Zand 911 Targa
65,0
9
10
13
15
18
(dnc)
16
1009
Leonie Ypma
65,0
(dnf )
13
15
11
9
17
17
717
Tjalling Bergsma, Sneek, Femke Ritchi Twinspeed
67,0
7
(dnc )
14
17
13
16
18
915
Eef Kramer, Zuidlaren, Liselotte v.d. Caay Vlugge Japie
72,0
14
14
(18 )
14
17
13
19
1013
Anna Marieke Nooitgedagt, IJlst, Friso Dirk Salverda Little Withbread
100,0
(dnc)
dnc
dnc
dnc
dnc
dnc

Uitslag FlitsC

No
Zeilno
Naam
Punten
1
2
3
4
1
683
Steven van der Zee, Sneek, Jelmer Yntema Hoi
5,0
1
2
1
1
2
24
Laurens Hanselaar, Goingarijp, Hymke Veldhuis BZN
14,0
2
1
7
4
3
1100
David Buitelaar, Sneek, Daan Stoel Flits For Kids
17,0
4
8
3
2
4
908
Leonie van der Zee, Sneek, Femke Yntema Muts en Co
17,0
3
4
4
6
5
103
Julia IJsselhof, Bolsward, Rinske IJsselhof Goofy
25,0
6
9
5
5
6
1096
Paul Bootsma, Leeuwarden, Leonie Schuurmans Loony Tunes
26,0
5
16
2
3
7
1091
Koen Bartijn, Goingarijp, Auke de Jong Wilde Pake
31,0
7
6
9
9
8
843
Janine de Haan, Sneek, Nicky Röfekamp Dikkie Dick
31,0
9
7
8
7
9
500
Amarins de Vries, Joure, Roza Kooystra
37,0
14
5
10
8
10
983
Miranda Visser, Langweer, Marissa Visser M&M's
38,0
8
3
6
ocs
11
1095
Anneke Rinckes, Sneek, Frank Rinckes Dolfijn
47,0
15
11
11
10
12
728
Tessa Schuurmans, Goutum, Simone Schuurmans Scheurebrø
49,0
10
13
13
13
13
1076
Marije van der Meer
54,0
13
15
14
12
14
548
Djawia du Bois, Sneek, Josje Evers Flower Power
64,0
12
10
dnc
dnc
15
804
Albert Visser, Sneek, Allard Westerdijk blauwe bluffers
65,0
11
12
dnc
dnc
16
977
Max van Keulen, Delden, Toon van Keulen 'n eersten
66,0
16
14
15
dnc
17
950
Suzanne Eecen, Oudkarspel, Derek Eecen Kwebbel
71,0
dnf
17
12
dnf
18
532
Michiel Jansen
74,0
dnc
dnc
dnf
11
19
10
Michiel de Boer, Heerenveen, Sean van Arem Zwart-Wit
84,0
dnf
dnf
dnc
dnc
20
536
Peter Cernohorsky, IJsbrechtum, Louis Roghair Just 4 Fun
84,0
dnc
dnc
dnc
dnc


Wedstrijden

Twitter @Sneekweek

Sneekweek
Sneekweek @Sneekweek
Sluitingswedtrijden zondag start 3 - klasse 1 is om 10 uur gestart op baan G rood
Sneekweek
Sneekweek @Sneekweek
Sluitingswedstrijden start 2 klasse 1 is gestart om 14.35
Sneekweek
Sneekweek @Sneekweek
Sluitingswedstrijden 2e start uitstel voor onbepaalde tijd vanaf klasse 1