iconInschrijven

INSCHRIJVEN

Inschrijven Evenementen

iconWeather

Weerbericht

Het weer op de meer

Uitslag Flits

Uitslag FlitsA

 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 

1 683 Steven van der Zee, Sneek, Jelmer Yntema 5,0 (3) 1 1 1 1 1
2 911 Denny Röfekamp, Sneek, Noa Bouwman 17,0 5 2 3 3 4 (7)
3 1103 Jurgen Schildkamp, Sneek, Marrit Jasper 19,0 6 5 2 (7) 3 3
4 1013 Michiel Mulder, Ijlst, Haike Mulder 20,0 1 7 4 2 6 (9)
5 1102 Laurens Hanselaar, Goingarijp, Emma de Jong 23,0 8 6 (10) 5 2 2
6 908 Leonie van der Zee, Sneek, Femke Spek 29,0 (10) 4 8 4 5 8
7 216 Femke Yntema, Ysbrechtum, Jelle Fokkema 32,0 4 (9) 7 9 7 5
8 1064 Miranda Visser, Langweer, Marissa Visser 35,0 2 (13) 13 6 10 4
9 1025 Janine de Haan, Sneek, Thom de Haan 42,0 7 (12) 6 8 9 12
10 548 Djawia du Bois, Sneek, Jordi du Bois 44,0 9 8 5 11 (14) 11
11 1006 Lenne Brugman, Zwolle, Helga Drost 47,0 (12) 11 12 10 8 6
12 991 Carla de Boer, St. Nicolaasga, Grytsje de Boer 50,0 11 3 (ocs) 14 12 10
13 1091 Koen Bartijn, Goingarijp, Josien Abma 60,0 (ocs) 10 11 12 11 dnc
14 484 Geart-Jacob de Jong, Akkrum, Tim Spek 66,0 13 (14) 14 13 13 13
15 1045 Amarins de Vries, Joure, Roelie Kramer 67,0 14 (15) 9 15 15 14

 

Uitslag FlitsB

 

1 1112 Auke de Jong, Akkrum, Fimme Veldhuis 12,0 4 1 3 4
2 300 Anniek Pragt, Coevorden, Leontien Pragt 15,0 1 2 7 5
3 545 Hella Bouma, Offingawier, Nicky Röfekamp 15,0 2 6 5 2
4 1056 Berber Humalda, Sneek, Moniek Burgers 16,0 5 7 1 3
5 869 Lester van Roeden, Enschede, Maarten Smit 25,0 8 8 8 1
6 1034 Marcel de Vries, Sneek, Ernst Mulder 27,0 dnc 5 4 6
7 206 Alida Jonkman, Goingarijp, Bart Jonkman 29,0 3 3 11 dnf
8 983 David Buitelaar, Sneek, Roza Kooystra 30,0 ocs 4 2 dnf
9 1044 Daan Stoel, Sneek, Hidde Hofland 34,0 6 10 10 8
10 1108 Lysbet Bonnema, Reduzum, Jorrit Bonnema 34,0 7 11 9 7
11 1076 Marije van der Meer, Goingarijp, Roelof Drost 36,0 ocs 9 6 9
 


Uitslag FlitsC

 

1 1101 Ilonka van der Zee, Sneek, Danielle Nieveen 5,0 1 1 2 1
2 959 Hymke Veldhuis, Blauwhuis, Jelke de Boer 10,0 2 2 1 dnf
3 1088 Thijs Tromp, Ijlst, Jelle Tromp 16,0 3 dnc 3 dnc
4 402 Sean van Arem, Westgraftdijk 20,0 dnc dnc dnc dnc

 

 

Wedstrijden

Twitter @Sneekweek

Sneekweek
Sneekweek @Sneekweek
RT @KWSSneek: De voorlopige wedstrijdkalender voor 2017 is gepubliceerd op de website. Zet de data snel in je agenda! https://t.co/lwib7DwM…
Sneekweek
Sneekweek @Sneekweek
Sluitingswedstrijden 2016. Geen protesten op 25 september 2016.
Sneekweek
Sneekweek @Sneekweek
Prijsuitreiking Sluitingwedstrijden 2016 om 16:15 uur voor het Foarûnder
Sneekweek
Sneekweek @Sneekweek
Suitingswedstrijden 25 september 2016. Einde protesttijd Pampus klasse: 15:59