iconInschrijven

INSCHRIJVEN

Inschrijven Evenementen

iconWeather

Weerbericht

Het weer op de meer

Uitslag NK 16m2

 

Uitslag 16m2 - Kampioensgroep

 

Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd

 

No

Zeilno

Naam

Punten

1

2

3

4

5

6

7

8

9

1

4437

Taco den Oudsten, Lisette den Oudsten

48,0

9

4

4

7

7

1

12

4

(19)

2

4353

Baint Kramer, Jan Andringa

49,0

1

6

3

4

3

20

7

(ocs )

5

3

4421

Ronald Lafeber, Esmee Lafeber

53,0

(19 )

17

7

1

14

5

2

6

1

4

3725

Sander Spannenburg, Maarten Jamin

53,0

8

14

11

6

(19 )

2

3

1

8

5

4413

Hans van Drunen, Stijn Hoogendoorn?

53,0

5

8

2

9

6

(23 )

14

2

7

6

4422

M.H. van der Pol, Th. van der Pol

56,0

3

1

9

1

3

13

(20 )

16

10

7

4394

Geert Geelkerken, Ard Geelkerken

57,0

(dnf )

3

5

13

1

6

6

14

9

8

4444

Arjen Kort, Tom Otte

61,0

1

2

10

6

11

11

17

3

(22)

9

4398

Ewoud Krens, Wesley Ladage

66,0

5

6

15

9

8

(16 )

5

15

3

10

4365

Klaas 't Hoen, Marte Glasbergen

69,0

13

10

10

15

1

8

4

8

(16)

11

4411

Geert Markx, Enno Kramer

70,0

13

15

4

2

10

14

(24 )

10

2

12

3777

Reinout Klapwijk, Henk van Bohemen

71,0

8

10

14

4

2

3

23

7

(dsq)

13

4327

Harmen Bouwstra, Marten de Groot

79,0

2

13

21

10

6

(22 )

18

5

4

14

3977

Mels Jongeneel, ?

80,0

20

7

1

2

10

19

1

(ocs )

20

15

4328

Wiebe Kort, Hette van der Zwaag

85,0

3

3

dsq

11

2

12

9

17

(dsq)

16

4337

Heino Blaauw, Richard Anspach

88,0

4

14

9

12

11

4

(25 )

13

21

17

4451

Bert Dalmolen, Ben van de Hoorn

92,0

6

2

11

8

(19 )

15

13

19

18

18

4267

Huub Gillessen, Karsten Groth

93,0

7

dsq

3

3

8

9

21

(dnf )

14

19

4357

Gerben Spaargaren, Margriet van Sisseren

95,0

14

5

2

8

5

(28 )

22

22

17

20

4358

Jan Krom, Maike Schaper

97,0

18

11

16

5

4

(24 )

11

9

23

21

4391

Bas Mandemaker, Jeroen Geurtsen

98,0

18

9

6

5

13

(26 )

16

20

11

22

4296

D.A. Visser, A. Visser

99,0

11

1

12

18

21

7

(26 )

23

6

23

4150

Arjan de Groot, Henk Barnhard

99,0

16

16

1

16

9

(18 )

8

18

15

24

4360

Wouter van Catz, Sander van Beschop

100,0

17

9

5

3

4

10

27

(dnf )

25

25

4336

Coen van Beek, Chantal Gommers

100,0

16

13

7

14

7

(21 )

10

21

12

26

4441

Melle Heerlien, francis Hartman

102,0

11

4

18

(20 )

12

17

15

12

13

27

4149

Paul de Groot, ?

116,0

4

5

14

15

16

27

(28 )

11

24

28

4325

Wietse Cuperus, Jasper Visser

119,0

2

15

17

10

5

25

19

(dnf )

26

 

 

ZW  Zeilwedstrijden programma, 4.023.015

Copyright 1986 - 2007, Leo G Eggink, Zoetermeer

Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl

 

 

 

Uitslag 16m2 - Evenementgroep

 

Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd

 

No

Zeilno

Naam

Punten

1

2

3

4

5

6

7

8

9

1

4339

Willem van der Pol, Marije Faber

69,0

12

12

12

(24 )

22

2

2

6

1

2

3867

Gerrit Hogeterp

83,0

10

8

20

(23 )

17

8

1

14

5

3

4346

Pyt zwart, Henk Kok

90,0

6

17

15

(22 )

16

14

4

10

8

4

4335

Team Gerrit Hofstra, Team Gerrit Hofstra

92,0

12

16

6

(24 )

15

4

5

21

13

5

4389

George Vossenberg, Mak Vossenberg

95,0

15

11

8

(22 )

21

5

11

17

7

6

2875

Bauke Yntema, Willem Sikkema

100,0

(25 )

20

19

23

13

7

3

1

14

7

4034

Frans Wiersema, Eric Wiersema

101,0

9

12

24

16

12

15

(ocs )

4

9

8

4400

Jaap Kuin, ???

103,0

7

(21 )

13

14

17

19

13

3

17

9

4104

Jansje Hofstra, Geert Jacob de Jong

106,0

(25 )

18

17

17

9

9

15

5

16

10

4351

Rob Klein, Marcel Klein

113,0

10

20

19

12

(24 )

24

8

18

2

11

4414

P.H. Fromberg, Hilde van der Vlugt

117,0

(23 )

7

22

21

20

11

16

8

12

12

4124

Andries de Vries, Petra de Vries

117,0

15

(23 )

8

21

23

10

14

15

11

13

4218

Hendrik Numan, Theo Huizinga

121,0

(24 )

23

21

19

23

3

10

19

3

14

3516

G.T. Harder, G.J. Harder

122,0

21

(22 )

13

18

18

13

17

7

15

15

4067

Michiel Witte, Marijke Witte

129,0

19

22

(26 )

20

25

6

19

12

6

16

4244

Jasper Rijks, Wouter Westerhoff

130,0

24

19

(25 )

7

15

12

20

23

10

17

4331

Jurgen van de Vijver, Natasja Kesteloo

133,0

17

(25 )

23

19

25

1

6

22

20

18

4352

Nils Spliethof, Ernst ter Meulen

135,0

22

(raf )

18

25

14

16

9

13

18

19

4442

Yves Krimpenfort, Stephan Krimpenfort

139,0

20

18

(26 )

11

24

20

18

2

26

20

4320

Simon Talman, Fokke Bosma

139,0

14

19

16

13

18

17

(22 )

20

22

21

444

Jeroen Nijburg, Erik Groeneveld

145,0

22

24

23

17

(26 )

23

21

11

4

22

4323

Lieuwe van der Pol, Johan Dooper

149,0

23

24

20

25

22

(27 )

7

9

19

23

4376

J.G. Dijkstra, P.W.J. Dijkstra

171,0

21

21

22

(28 )

26

25

12

16

ocs

24

3100

Arnold Swillens, Daan Lem

189,0

(dnc)

dnc

25

26

20

18

24

25

23

25

4099

Wolter Rijks, Jelte Beihuizen

196,0

26

26

24

26

(28 )

26

23

24

21

26

4388

Ries den Oudsten, ?

202,0

26

25

(28 )

27

27

21

25

26

25

27

4307

Klaas Struiksma, J. Visser

207,0

(27 )

27

27

27

27

22

26

27

24

 

 

ZW  Zeilwedstrijden programma, 4.023.015

Copyright 1986 - 2007, Leo G Eggink, Zoetermeer

Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl

Wedstrijden

Twitter @Sneekweek

Sneekweek
Sneekweek @Sneekweek
RT @KWSSneek: De voorlopige wedstrijdkalender voor 2017 is gepubliceerd op de website. Zet de data snel in je agenda! https://t.co/lwib7DwM…
Sneekweek
Sneekweek @Sneekweek
Sluitingswedstrijden 2016. Geen protesten op 25 september 2016.
Sneekweek
Sneekweek @Sneekweek
Prijsuitreiking Sluitingwedstrijden 2016 om 16:15 uur voor het Foarûnder
Sneekweek
Sneekweek @Sneekweek
Suitingswedstrijden 25 september 2016. Einde protesttijd Pampus klasse: 15:59