iconInschrijven

INSCHRIJVEN

Inschrijven Evenementen

iconWeather

Weerbericht

Het weer op de meer

Uitslagen NK 16m2 2005

 

Uitslag 16m2 - Kampioensgroep

 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 

1 4413 Hans van Drunen, Rotterdam 37,0 4 1 1 2 3 (19) 5 3 16 2
2 4328 Thijs Kort, Drachten 53,0 5 4 1 10 4 3 3 21 2 (dsq)
3 4372 Hans van Stekelenborg, Reeuwijk 59,0 10 10 5 1 1 8 (16) 16 1 7
4 4398 Ewoud Krens, Nieuwerkerk a/d Ijssel 64,0 10 2 2 13 12 6 1 6 12 (17)
5 4421 Ronald Lafeber, Reeuwijk 65,0 2 (22) 2 3 2 21 2 11 9 13
6 4419 Jaap Jongsma, Lemmer 71,0 1 3 7 6 6 (20) 9 19 17 3
7 4394 Geert Geelkerken, Reeuwijk 76,0 2 2 4 10 9 15 (18) 13 6 15
8 4365 Klaas´t Hoen, Nieuwkoop 86,0 16 (20) 3 4 5 7 15 8 19 9
9 4444 Arjen Kort, Groningen 89,0 9 23 4 6 24 (28) 4 15 3 1
10 3777 Reinout Klapwijk, Ridderkerk 98,0 1 17 14 21 23 2 8 1 11 (25)
11 4369 Leo Willemsen, Zevenhuizen 100,0 11 6 11 8 13 4 13 (dnf) 23 11
12 4416 Pieter Lanser, Eindhoven 101,0 3 5 20 1 7 (25) 11 24 20 10
13 4437 Taco den Oudsten, Montfoort 104,0 7 9 21 11 11 17 17 5 (27) 6
14 4327 Harmen Bouwstra, Lelystad 106,0 11 1 12 17 21 18 10 9 7 (26)
15 4351 Rob Klein, Groningen 106,0 20 4 17 11 14 26 6 4 (28) 4
16 4313 Basjan Faber, Groningen 111,0 (23) 16 6 4 19 1 7 20 22 16
17 4430 Remco Boot, Gouda 113,0 8 17 (25) 8 10 12 12 2 25 19
18 4354 Marcel Vos, Sneek 113,0 14 21 13 7 17 5 (24) 14 14 8
19 4280 Rene Schildkamp, Sneek 117,0 6 3 (dsq) 12 18 14 21 7 18 18
20 4432 Kerst Koopmans, Oudehaske 121,0 5 16 15 3 22 24 27 (dnc) 4 5
21 4447 Simon van der Meer, Grou 122,0 12 7 7 17 8 11 (25) 17 21 22
22 4426 Peter Sijperda, Gaastmeer 123,0 16 5 15 5 (28) 16 19 18 5 24
23 4441 Melle Heerlien, Groningen 128,0 3 12 8 12 20 23 20 10 (24) 20
24 4124 Wietse Cuperus, Oudega 129,0 8 7 18 2 15 22 22 22 13 (27)
25 4353 Baint Kramer, Snikzwaag 136,0 13 11 3 19 16 13 (26) 23 26 12
26 4446 Jeroen van der Wolf, Reeuwijk 136,0 9 9 9 18 25 9 (dnf) 26 10 21
27 4311 Peter Krens, Niewerkerk a/d Ijssel 142,0 4 14 16 25 (26) 10 23 12 15 23
28 4034 Frans Wiersema 145,0 (ocs) 15 8 7 27 27 14 25 8 14
 

 

Uitslag 16m2 - Evenementengroep

 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 

1 4402 Lodewijk Baas, Waddinxveen 72,0 19 6 (ocs) 16 3 9 1 2 11 5
2 4429 Maarten Jamin, Joure 81,0 (ocs) 13 ocs 19 1 1 4 6 6 2
3 4359 Taede Visser, Grou 93,0 6 19 16 14 2 (20) 5 5 20 6
4 4077 Bouke Kuipers, Lemmer 97,0 17 (dnf) 17 5 4 22 19 7 5 1
5 3516 Gerrit Harder, Lemmer 103,0 17 (25) 18 21 16 4 2 1 16 8
6 4346 Henk Eggink, Grou 103,0 15 11 9 23 12 2 11 8 12 (ocs)
7 4350 Catrienus de Jong, Joure 106,0 18 20 (24) 9 5 12 8 22 2 10
8 4400 Jaap Kuin, Assen 106,0 (ocs) 14 11 13 8 11 9 14 17 9
9 4336 Coen van Beek, Deventer 119,0 15 15 22 9 22 19 3 (23) 7 7
10 4331 Jurgen van der Vijver, Sneek 121,0 25 23 19 16 6 3 13 (dnf) 3 13
11 4267 Huub Gillissen, Zoetermeer 124,0 20 13 21 20 (26) 10 7 11 4 18
12 4360 Wouter van Catz, Gouda 127,0 (21) 18 13 15 14 8 18 15 14 12
13 4357 G.R. Spaargaren, Den Haag 129,0 13 24 10 (27) 11 15 15 21 9 11
14 4424 Piet Zwart, Wergea 131,0 19 22 12 (24) 7 5 20 12 18 16
15 4425 Paulus Mooyman, Hilversum 133,0 12 18 5 (25) 9 13 24 19 dne 4
16 4401 Timo Scharleman, Zoetermeer 139,0 22 8 14 22 (27) 25 22 10 13 3
17 4339 Team van der Pol, Woudsend 140,0 (dnc) dnc dnc 26 15 16 6 4 1 14
18 4440 Hans Schram, Marolles (F) 141,0 7 21 19 20 13 17 12 3 (ocs) dnc
19 4389 Mels Jongeneel, Den Haag 142,0 18 12 10 18 25 7 10 13 (dnc) dnc
20 3867 Jeroen Nijburg, Hoogezand 174,0 27 26 23 26 20 6 16 20 10 (dnf)
21 4442 Yves Krimpenfort, Nieuwkoop 174,0 26 19 22 14 10 18 21 24 (ocs) 20
22 4320 Simon Talman, Joure 178,0 22 25 24 22 19 (26) 14 16 19 17
23 4349 Siebe van der Zee, Hillegom 182,0 23 27 6 27 23 21 17 9 (ocs) dnc
24 4347 Rien den Oudsten, Utrecht 188,0 24 26 25 23 17 (27) 26 17 15 15
25 2800 Jelmer Reitsma, Amsterdam 190,0 24 (dnc) dns 15 21 24 25 25 8 19
26 4240 Olaf Koster, Tolbert 194,0 14 8 20 24 18 23 (dnf) dnc dnc dnc
27 4329 Theo Dik, Veendam 204,0 21 24 23 28 24 14 23 18 (dnc) dnc
28 4149 Jeroen de Groot, Midlaren 242,0 (ocs) 10 dnc dnc dnc dnc dnc dnc dnc dnc
 

Wedstrijden

Twitter @Sneekweek

Sneekweek
Sneekweek @Sneekweek
RT @KWSSneek: De voorlopige wedstrijdkalender voor 2017 is gepubliceerd op de website. Zet de data snel in je agenda! https://t.co/lwib7DwM…
Sneekweek
Sneekweek @Sneekweek
Sluitingswedstrijden 2016. Geen protesten op 25 september 2016.
Sneekweek
Sneekweek @Sneekweek
Prijsuitreiking Sluitingwedstrijden 2016 om 16:15 uur voor het Foarûnder
Sneekweek
Sneekweek @Sneekweek
Suitingswedstrijden 25 september 2016. Einde protesttijd Pampus klasse: 15:59