iconInschrijven

INSCHRIJVEN

Inschrijven Evenementen

iconWeather

Weerbericht

Het weer op de meer

Uitslagen

Uitslagen

Uitslag 12-voetsjol

Punten houden rekening met 1 aftrekwedstrijd

No
Zeilno
Naam
Punten
1
2
3
4
5
6
1
759
Joep Brinkmann, Amsterdam
40,4
3
10
7
(dnf )
1
3
2
830
Peter J. de Vries, Sneek
43,0
8
5
2
2
(18 )
7
3
742
Simon Schermerhorn, Terherne
59,4
13
8
6
6
2
(21)
4
766
Bart Brijder, Uitwellingerga
63,7
7
6
8
(dnf )
9
5
5
773
Rypke de Jong, Wolvega
68,0
5
1
4
(dnf )
24
14
6
772
Thijs Kort, Drachten
69,0
1
15
1
(dnf)
ocs
1
7
824
Pieter Bleeker, Groningen
70,7
27
12
(28 )
1
6
4
8
674
Erik van der Meer, Grou
71,0
(26 )
7
11
5
22
2
9
733
Tonny Surendonk, Heemstede
73,7
14
14
(16 )
3
7
9
10
463
Hans vd Kooy, Akkrum
77,0
10
2
9
(ocs )
20
11
11
757
Bob vd Pol, Kortenhoef
78,7
2
30
5
(dnf )
12
6
12
468
Hans Nieuwland, Velserbroek
83,0
12
11
(23 )
4
8
20
13
601
Sierk Flisijn, Goutum
89,0
9
9
10
(dnf )
4
29
14
680
Froukje Romkes, Utrecht
89,7
11
27
14
(dnf )
3
8
15
797
Hans Mallant, Leersum
103,0
18
16
12
(dnf )
15
12
16
788
Piet de Boer, Joure
105,7
28
3
22
(dnf )
5
22
17
822
Arjen Kort, Groningen
108,7
20
4
3
(dnf)
ocs
15
18
657
Jessica Brijder, Sneek
117,0
4
17
21
(dnf )
29
18
19
411
Hans Reyers, Epse
119,0
22
21
25
(dnf )
11
10
20
637
Jan Korswagen, Wassenaar
119,0
15
18
20
(dnf )
10
26
21
731
Annelize Wreesmann, Driebergen
127,0
17
13
27
(dnf )
17
23
22
551
Berend Brijder, Harlingen
139,0
21
36
19
(dnf )
16
17
23
547
Wim Broer, Hilversum
144,0
23
20
18
(dnf )
25
28
24
802
Folkert D.Postma, IJlst
149,7
6
22
36
(dnf )
26
30
25
834
Rob Franken, Zaandijk
152,0
35
34
24
(dnf )
13
16
26
786
Leen van Willigen, Lieren
154,0
29
19
17
(dnf )
27
32
27
641
Tjibbe van der Laan, Leeuwarden
164,0
24
26
30
(dnf )
30
24
28
767
Bob Coeberg, Hilversum
165,0
25
28
15
(dnf)
ocs
25
29
831
Wilfred Pol, Molenend
168,0
16
35
37
(dnf )
23
27
30
435
Klaas Doorgeest, Alkmaar
172,0
36
33
26
(dnf )
14
33
31
806
Jan Sonnenberg, Gorssel
173,0
37
32
34
(dnf )
21
19
32
706
Willem Hollander, Leeuwarden
174,0
19
31
29
(dnf )
28
37
33
186
Pim Reimering, Amstelveen
176,0
30
24
31
(dnf )
19
dnc
34
762
Edhem Dirvana, München
185,0
33
38
13
(dnf )
33
38
35
814
Sjoerd Faber, Sneek
185,0
34
23
32
(dnf )
31
35
36
807
Wybe van der Velde, Bentveld
187,0
32
29
33
(dnf )
32
31
37
819
Bart Remery, Sneek
207,0
39
25
38
(dnf )
36
39
38
685
Toos Zandstra, Bussum
208,0
31
37
(ocs)
dnf
34
34
39
332
Jan Geerts de Jong, Gorredijk
211,0
(dnc)
dnc
dnc
ocs
ocs
13
40
704
Rifat Edin, Istanbul
213,0
38
39
35
(dnf )
35
36
41
801
Gaby Schrier, De Zilk
240,0
(dnc)
dnc
dnc
dnf
dnc
dnc



ZW Zeilwedstrijden programma, 4.020
Copyright 1986 - 2003, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl

Wedstrijden

Twitter @Sneekweek

Sneekweek
Sneekweek @Sneekweek
RT @KWSSneek: De voorlopige wedstrijdkalender voor 2017 is gepubliceerd op de website. Zet de data snel in je agenda! https://t.co/lwib7DwM…
Sneekweek
Sneekweek @Sneekweek
Sluitingswedstrijden 2016. Geen protesten op 25 september 2016.
Sneekweek
Sneekweek @Sneekweek
Prijsuitreiking Sluitingwedstrijden 2016 om 16:15 uur voor het Foarûnder
Sneekweek
Sneekweek @Sneekweek
Suitingswedstrijden 25 september 2016. Einde protesttijd Pampus klasse: 15:59