iconInschrijven

INSCHRIJVEN

Inschrijven Evenementen

iconWeather

Weerbericht

Het weer op de meer

Mededeling no. 10

De uitgestelde wedstrijd  van zaterdag 11 juni 2011 voor de Flits, klassen 3 en 4 zal worden verzeild op zondag 12 juni 2011, zo spoedig mogelijk na race 4.

 

Sneek, 12 juni 2011

 

Paul de Groot

Wedstrijdleider

Mededelingen no. 9

Start Schakel 14.00 uur

Start Vaurien 14.05 uur - Algemeen vals

Start Vaurien 14.10 uur

 

Start Flits - Gold 14.25 uur - OCS 671 - 10

 

Start Flits - Silver 14.35 uur - OCS 990 - 687

Mededeling no. 8

De uitgestelde wedstrijd  van zaterdag 11 juni 2011 voor de klassen Schakel (1) en  Vaurien (2) zal worden verzeild op zondag 12 juni 2011, zo spoedig mogelijk na race 5.

 

Sneek, 12 juni 2011

 

Paul de Groot

Wedstrijdleider

Mededeling no. 7

Tweede start op zondag:

11.00 uur Schakel

11.05 uur Vaurien - 36339 OCS

 

12-06-2011 11.12 uur

Mededeling no. 6

Start schakel om 16.35 uur - Algemeen vals

Herstart om 16.40 uur.

 

OCS voor schakels:

- 2531

- 2596

- 2361

Mededeling no. 5

De verwachte starttijd voor race 2 van de Schakelklasse is 16.30 uur. De startvolgorde zal conform het startrooster worden gehandhaaft;

 

Schakel   16.30 uur

Vaurien   16.35 uur

Flits gr 1  16.40 uur

Flits gr 2  16.50 uur

 

Sneek, 11 juni 2011

 

Paul de Groot

Wedstrijdleider

Mededeling no. 4

In verband met de weersverandering is de wedstrijd voor klasse 3 en 4 afgebroken. Momenteel is er uitstel voor onbepaalde tijd.

 

Sneek, 11 juni 2011

15.30 uur

 

Paul de Groot

Wedstrijdleider

Mededeling no. 3

De wedstrijden zijn voor onbepaalde tijd uitgesteld. De weersverwachting is tot 14.30 uur te slecht om goede wedstrijden te kunnen varen.

 

Houdt de seinen op het wedstrijdcentrum en het startschip in de gaten.

 

Sneek, 11 juni 2011

12.00 uur

 

Paul de Groot

Wedstrijdleider

Mededeling no. 2

Flits

 

Groep

Kleur

 

Zeil

nummer

Scheepsnaam

Stuurman

Bemanning

1

 

a

geel

 

10

Tiener

Hidde Fokkema

Melanie Meter

2

 

b

blauw

 

47

Fries Briesje

Gerrit Foppe Wissels

Bente Jitske Wissels

3

 

b

blauw

 

103

Goofy

Peter IJsselhof

Hidde Hofland

4

 

c

rood

 

206

Harrewar

Fien Visser

Liz Douglas

5

 

d

groen

 

216

Perry

Jilles Yde Andringa

Stan Ruijs

6

 

c

rood

 

260

Humpie Dumpie

Job Modderman

Jorrit Van Der Kooij

7

 

b

blauw

 

300

Heidepyk

Jelle Arnar de Lange

Fetze Andringa

8

 

d

groen

 

393

Hatsikide

Bas Abma

Kim Abma

9

 

a

geel

 

548

Kilat

Sjoerd Hofland

Wim Foekema

10

 

a

geel

 

671

Zoethout

Ernst Mulder

Ewout Poelman

11

 

a

geel

 

683

Hoi

Elina Douma

Timo Engelsma

12

 

c

rood

 

687

Flitspopper

Nelleke Lochorn

Lars Kamstra

13

 

d

groen

 

791

Struzerke

Danielle Nieveen

Hella Foekema

14

 

b

blauw

 

797

Roodrunner

Sarah Spruijt

Eva Kriele

15

 

a

geel

 

842

Smeerkanis

Charlotte Eveleens

Hester Jasper

16

 

c

rood

 

852

Pac-Man

Jurgen Roman

Linze Andringa

17

 

d

groen

 

869

Dos Amigos

Wietse Slob

Hein Douwe Havik

18

 

a

geel

 

888

888Allemachtig

Femke Spek

Sophie Burghgraef

19

 

a

geel

 

899

Rakker

Helga Drost

Melissa Kamstra

20

 

c

rood

 

915

Wiebster

Wiebo de Visser

Nick Zondervan

21

 

d

groen

 

923

Vuurflits

Willem Nugteren

Elsemieke Reitsma

22

 

c

rood

 

957

Pink Ladies

Charlotte van den Elst

Marleen Kraan

23

 

a

geel

 

959

Ro Ro Rode Boot

Fimme Veldhuis

Hinke de Visser

24

 

d

groen

 

990

Fuut

Marleen Zondervan

Eva Douglas

25

 

b

blauw

 

991

Puber

Grytsje de Boer

Annabelle Westerhof

26

 

b

blauw

 

1006

Flitskikker

Roelof Drost

Christiaan Pietersma

27

 

c

rood

 

1013

Gangmaker

Haike Mulder

Imme Rijk

28

 

b

blauw

 

1025

Goudhaantje

Rianne Jasper

Britt Abma

29

 

b

blauw

 

1034

Guppie

Peter de Zee

Martijn De Zee

30

 

b

blauw

 

1045

Okie Dokie

Roelie Kramer

Hendrik Kramer

31

 

b

blauw

 

1056

Bodder

Houkje Anna de Lange

Femke Eveleens

32

 

a

geel

 

1064

Appeltje Van Oranje

Mette Rijk

Charlotte Smit

33

 

b

blauw

 

1068

Typhoon

Hanna Rijk

Nikki Ruijs

34

 

a

geel

 

1070

Kort En Klein

Pietersma

Pietersma

35

 

a

geel

 

1079

Whatever

Britt Visser

Isabel Boersma

36

 

c

rood

 

1082

Wybertje

Tim Spek

Pier Wissels

37

 

c

rood

 

1088

Gabber

Jelle Tromp

Jasper Bok

38

 

a

geel

 

1089

Cabrio

Selina Boonstra

Fenna Pietersma

39

 

d

groen

 

1090

Tanakia

Annelie Boersma

Anne-Rixt Reitsma

40

 

c

rood

 

1092

Bikkel

Bas Doorenbos

Sophie van den Elst

41

 

b

blauw

 

1093

Shaky Snaky

Joris Burghgraef

Jouke Heeres

42

 

d

groen

 

1097

Chicken

Johannes Reiker

Hindrik Talsma

43

 

c

rood

 

1101

Zonnetje

IJsbrand Jord de Lange

Jaap Reitsma

44

 

d

groen

 

1103

Dondersteen

Eric-Jan Westerhof

Thomas Westerhof

45

 

c

rood

 

1104

Krullevaar

Thomas Spruijt

Pepeijn Herfkens

46

 

d

groen

 

1107

Fireblade

Bart Jonkman

Willem Kramer

47

 

d

groen

 

1111

Vier Eentjes

Mark Woortmeijer

Maroussia Woortmeijer

48

 

d

groen

 

1112

Alarm

Piet Hein Kraan

Ole Nissen

Mededeling no. 1

Het startrooster wordt als volgt aangepast:

 

Klasse 1: Schakel

Klasse 2: Vaurien

Klasse 3: Flits groep 1/Goldfleet

Klasse 4: Flits groep 2/Silverfleet

 

De schakelklasse zal, in afwijking van de LWB, geen kwalificatiewedstrijden varen. Alle wedstrijden zullen in 1 groep worden gestart.

 

Sneek, 10 juni 2011 11.45 uur.

 

Paul de Groot

Wedstrijdleider