iconInschrijven

INSCHRIJVEN

Inschrijven Evenementen

iconWeather

Weerbericht

Het weer op de meer

Mededeling 1

Sneekweek 2011

6-aug-11

8:15

Mededeling 1 - Nieuwe inschrijvingen
       
       
Klasse Zeilnr Stuurman Groepsindeling
12-voetsjol 453 Folkert de Boer  
16 m2 4374 Hobbeling c
16 m2 3396 Ed Bleeksma d
16 m2 4218 Hendrik Numan a
16m2 4115 Bert Teunissen b
22 m2 29 Jan G.Muntendam  
Efsix 2015 Theo Brockhus  
Finnjol 844 Gert van der Heijden  
Finnjol 9 Jobs Isselmann  
Finnjol 740 Ingmar Waijenberg  
Flash 4772 Maarten Eenkema van Dijk  
Flash 675 Jorrit de boer  
Flash 2158 Hieke Pijlman  
Flash 683 Sophie Elisabeth Grove  
Flash 2112 Niels Havik  
Flash 2113 Robert Havik  
Laser 164665 Benjamin Bergsma  
Laser Master 180999 Jan Smit  
Laser Master 146518 Hendriks  
Laser Radial 183451 Beatrijs Verhoeven  
Laser Radial 191220 Celine Heukensfeldt Jansen  
Laser Radial 161877 Lidewij Nicolai  
Laser Radial 182101 Dirk Olyslagers  
Laser Radial 179597 Marieke Versteegt  
Laser Radial 187600 Niels Broekhuizen  
Laser Radial 174746 Joep van Doodewaard  
Laser Radial 124607 Rinse Ubbink  
Laser Radial 174644 Edske Smit  
Olympiajol 587 Ben Tijssen  
Optimist A 2981 Maud van Olst  
Optimist A 2517 Bonne van Olst  
Optimist A 3064 Kim Talsma  
Optimist A 2732 Carijn Mulder  
Optimist A 2992 Shivam Ramdas  
Optimist A 3034 Cas van Dongen  
Optimist B 2105 Stan Niestadt  
Optimist B 2365 Puck Nissen  
Optimist B 2174 Ruud van der Burg  
Optimist B 2642 Evert Hofman  
Pampus 381 Jan Eringa c
Pampus 320 E.A.M.STRAUSS d
Pampus 439 Robert Thole a
Pampus 387 M.A.Heineke b
Randmeer 839 Fw van alphen c
Randmeer 555 Sylvia van den Hoek d
Regenboog 136 Tjerk Feenstra d
Regenboog 20 Roel van Olst a
Regenboog 143 mark neeleman b
Regenboog 127 Jasper van Eijk c
Regenboog 155 Rob de Kraa d
       
       
       
       
       
Schakel 75 Machiel Kuipers a
Schakel 2417 Tom Barendregt d
Schakel 2436 Diemer Feenstra c
Schakel  2440 Daan Koopmans b
Schakel 2528 Rixt van der Ende a
Splash A 2378 Jelmer Zittema  
Splash A 2620 Marwin Talsma  
Splash A 1773 P.K.Meijer  
Splash B 2327 Yvette Woltman  
Splash B 1346 Stephanie Bleijs  
Splash B 990 Jerno Viergever  
Splash B 2117 Sabine Silantjeva  
Splash B 2445 Renske Douma  
Valk A 800 Hero Mulder  
Yngling 225 Heintzberger  
Yngling 335 M. van Dijk  
Yngling 336 Martijn van der Lans  
       
       
Zeilnummer wijzigingen
Klasse Oud zeilnr Nieuw zeilnr  
2.4 12 11  
Splash B 2489 1680  
Optimist A 2769 3073  
Optimist A 2995 3072  
Optimist A 2997 3071  
Laser Radial 159264 160771  
Pampus 255 363  
Laser Master Radiaal 164917 189656  
Optimist A 3070 2870  
       
Bemanningswissel
Klasse  Zeilnr Nieuwe bemanning  
Lark 96 Ale Bok  
Yngling 337 Ruurd van Wieren  
Pampus 363 Henk Greijdanus  
Pampus 368 Peter Eiling  
       
Klasse wijziging
Klasse   zeilnr Nieuwe klasse  
Laser 180603 Laser Master  
Laser Radial 125430 Laser Master Radial  
Optimist B 3041 Optimist A  
Laser  159264 Laser Radial  
       
       
       
    J. de Visser 6-aug-11

 

Aanvullingen op mededeling 1 (7 aug 10:02)

Aanvulling mededeling 1    
       
1. Nummer wijziging    
       
Klasse Naam Oude Nummer Nieuwe nummer
Splash B Mirte Volk 2248 2589
Yngling Bastiaan de Boer 303 306
Flash Maarten Eenkema van Dijk 4772 986
Flash Sophie Grove 683 83
Yngling Jelte de Jong 301 3061
Yngling   335 1
2.4   34 33
optimist   3071 2997
randmeer   613 35
wayfarer   8688 5733
yngling   336 335
       
2. Klasse Wijziging    
Naam Nummer Oude Klasse Nieuwe klasse
Florian Eenkema 14554 Optimist B Optimist A
aafke keizer valk 689 valk a  valk b 
       
       
       
3. Bemanningswissel    
Klasse Nummer Naam Oude bemanning
Flits B 1101   Jaap Reitsma
Pampus 364 Ate van der Land  
valk b 775 hidde buck van der molen
pampus 306   afke deen
regenboog 88   wiebrand de boer
       
4. Naam wijziging stuurman    
Klasse Nummer Oude naam Nieuwe naam
Optimist B 2174 Ruud van der Burg Sander van der Burg
16 m2 4426 peter syperda ron syperda
valk b 775   hidde buck van der molen
regenboog 88 wiebrand de boer lucas bouma
randmeer 1100 knaap knoop
       
5. Nieuwe boten    
Klasse Nummer Naam Groep
Schakel 2373 Paul Bootsma b
Yngling 11 Tessa van de Dool, Roosmarijn Ceelen, Berber Kracht  
       
       
6. extra dagen    
Klasse Nummer extra dagen:
vrijheid  1076 zaterdag, zondag