iconInschrijven

INSCHRIJVEN

Inschrijven Evenementen

sneekweek-app-icon

De Sneekweek App

Download hem nu!

Mededeling 6

Dinsdag 4 augustus 2015; 09:00 uur

 

In verband met de afgelaste Holland-Friesland Teamzeilwedstrijden van zondag, is er een wijziging in de wedstrijdbepalingen.

 

In Bepaling 19 lees nu voor de derde zin:

Winnaar van de serie zal het team zijn dat het eerst twee wedstrijden heeft gewonnen.

 

De teamzeilwedstrijden staan gepland om op dinsdag 4 augustus te worden gevaren. In de namiddag, om ongeveer 17:00 uur.

 

De wedstrijdleider

Arjen Kort

Mededeling 5

Datum: 3/8/2015

 

Betreft: Indeling Gold & Silverfleet en wedstrijdtekens

 

GELDIG VOOR:

Splash Blue Gold & Silver, Valk Gold & Silver, 16 m2 Gold & Silver, Pampus Gold & Silver

 

Omschrijving:

De Indeling in de Gold & Silverfleet is gepubliceerd op het mededelingenbord. De respectievelijke starttijden zijn opgenomen in het startrooster (C1 wedstrijdbepalingen)


Het wedstrijdteken wordt gevoerd conform hetgeen is vastgelegd in het programmaboekje bij de deelnemerslijsten van de betreffende klassen. 

 

Gepubliceerd 3/08/15 ; 23.00 uur

  

Beer van Arem

(wedstrijdleider Sneekweek)

Mededeling 4

De wedstrijdserie van zondag 2 augustus (race 2) wordt uitgesteld en zal op maandag 3 augustus worden gevaren.

 

De wedstrijdserie van maandag (race 3) zal direct  na race 2 verzeild worden.

 

De starttijd van race 2 wordt, in afwijking van het startschema (wedstrijdbepalingen C1) met één uur vervroegd. Klasse 1 zal om 9:00 uur starten (waarschuwingssein 08:55). De start van race 3 vindt zo spoedig mogelijk plaats na race 2.

 

Beer van Arem, Wedstrijdleider

 

Zondag 2 augustus 13.30 uur

Mededeling 3

Umpires bij de Holland Friesland Teamwedstrijden:

 

Jos Spijkerman (CU)

Angela Brandsma

Henk Plaatje

Jacques Kellerman Slotemaker

Leo Pieter Stoel

John Borsboom

Hans Kieft

Nico van Wirdum

Malou Ros

Dirk Jan Korpershoek

 

Mededeling 2

De wedstrijden van zaterdag 1 augustus 2015 zijn uitgesteld en zullen op zondag 2 augustus gevaren worden volgens het startrooster C1 van de wedstrijdbepalingen. Met name voor de gesplitste klassen betekent dit dat de subgroepen in startvelden varen zoals vastgelegd voor zaterdag in C2.1 van de wedstrijdbepalingen.

 

Beer van Arem,

Wedstrijdleider

 

Zondag 2 augustus 8.15 uur

Mededeling 1

Sneekweek 2015         1-aug-15  
Mededeling 1 - Nieuwe inschrijvingen  
             
             
Klasse Zeilnr Stuurman Plaats Bemanning 1 Bemanning 2 Groepsindeling
16 m2 4446 Jeroen van Catz Gouda Wendy Boevé   A
16 m2 3417 EM Barneveld Rotterdam Hoite Schaap   A
Efsix 2063 Stephen van Dijk Tienhoven M. Toet    
Finnjol 697 Ben Evers Alphen aan den rijn      
G2 48 G.W. van der Wal Berlin Jessica Jürgens    
Laser Master 208438 BJ Binkhorst Amsterdam      
Laser Master 150595 Tammo Oosterhof Leeuwarden      
Laser Radial 201742 Thijs rebel Billywood      
Laser Radial 198516 Redmer de Vries Akkrum      
Laser Radial 202333 Maarten Smit Ijlst      
Laser Radial 194868 Marijke Eggink Amersfoort      
Laser Standard 184739 Hielke Dijkstra Sneek      
Laser Standard 142260 Timo Gruis Leeuwarden      
Olympiajol 516 Michiel Eijsink Made      
Olympiajol 519 J.J.Versteeg Veenendaal      
Olympiajol 497 Bakker Oosthuizen      
Optimist A 3115 Teun Binkhorst Amsterdam      
Randmeer 1080 T. Boomsma Sneek J. Boomsma    
Randmeer 1101 Douwe Sas Lathum Frans Sas    
Regenboog 141 Dirk Blom Hindeloopen Robin Bos Michiel Eduard Mulder  
Schakel 1954 Jan Hielke van der Meulen Drachten Anke Bosma    
Schakel 2604 Auke de Jong Groningen Mart Sietsma    
Splash Blue 1914 Robin Spitters Heeg     A
Splash Blue 2109 Maartje Wilkens Huizen     B
Splash Blue 2509 niels van bazel Bussum     C
Splash Blue 2513 Guyonne Schuch Leek     D
Splash Blue 194 Jolien Gesink Blaricum     A
Splash Blue 1916 Hylkje Kroon Sneek     B
Splash Blue 2636 Sophie van Schaick       D
Tirion21 13 Grobbink NAARDEN Hardenbol Brummelkamp  
Tirion21 28 Jan Sinnige Utrecht Peter-Bob Smits Jeroen Muller  
Valk 659 Derck Hillege Delft Hans Hillege Lize Hillege A
Valk 383 Arthur van der Vegt Amsterdam Hans Kuiper P. Schouten B
Vaurien 36095 Hella Bouma Offingawier Marijke Span    
Vrijheid 1131 Perjan Smulders Groningen F. Feenstra/B. Gietema    
             
             
Zeilnummer wijzigingen            
Klasse Oud zeilnr Nieuw zeilnr        
Splash Red 2589 1500        
Finnjol NZL 1 NED 621        
Laser Radial 167567 208439        
Splash Blue 2484 2478        
Yngling 100 301        
Optimist A 2546 2542        
Laser Radial 201742 206742        
Splash Blue 2452 2453        
Laser Master 142713 BEL 192012        
Valk 192 439        
Laser Radial 207723 198447        
Vrijheid 1414 1504        
Opti B 3095 2711        
Ojol 291 557        
Yngling NED 85 GBR 16        
             
Bemanningswissel            
Klasse  Zeilnr Oude bemanning Nieuwe bemanning      
Tirion21 28 Rob Buist Boaz Bijlsma      
Schakel 2485 Douwe Bonnema Mart Sietsma      
Regenboog  104 Wietze Mulder Sieds Brouwer      
G2 18 Geert Wijma Jan Visser (Stuurman)      
Vrijheid 13 Joost Mertens Ralph Tesselaar      
Laser Radiaal 198286   Tim Doppenburg      
Tirion21 19 Rinus Peins Cor de Vries      
16m2 4347 P. Visser M. van Duurenpost      
Schakel 2604 Aren de Boer Mart Sietsma      
             
WEDSTRIJDLEIDER:   B. van Arem     1-aug-15