iconInschrijven

INSCHRIJVEN

Inschrijven Evenementen

sneekweek-app-icon

De Sneekweek App

Download hem nu!

Groepsindeling Splash Blue

Splash blue - GOLD

 32  Deelnemers

 

Zeilno

Naam

194

jolien gesink, blaricum

1344

marleen kraan, sneek

1357

sander van der burg, zwolle

1462

robin bonhof, doornspijk

1743

bryan westerink, 't harde

2109

maartje wilkens, huizen

2128

hanna sickler, terherne

2156

floor loman, amsterdam

2200

anne chevalier, de bilt

2207

b van barneveld, bosch en duin

2211

idsert kuperus, heeg

2221

ruth den berger, meppel

2254

ole grootes, heemstede

2346

bauke rijpma, heeg

2347

reinier de leeuw, helmond

2361

juul niewold, loosdrecht

2362

max warnar, haarlem

2379

femke grote, scharnegoutum

2396

lars vloemans, zoetermeer

2409

schram emma, huizen

2448

jojanneke van der weide, dordrecht

2466

suzanne veen, heemstede

2470

willem gesink, blaricum

2478

matthijs de jong, breda

2492

marijn goedel, den helder

2502

floortje chevalier, de bilt

2513

guyonne schuch, leek

2633

jasper schuddeboom, krimpen aan den   ijssel

2636

sophie van schaik, culemborg

2644

lucas peeters, tilburg

2676

hidde grootes, heemstede

2678

ilse zittema, grou

 

 

Splash blue - GOLD

 32  Deelnemers

 

Zeilno

Naam

194

jolien gesink, blaricum

1344

marleen kraan, sneek

1357

sander van der burg, zwolle

1462

robin bonhof, doornspijk

1743

bryan westerink, 't harde

2109

maartje wilkens, huizen

2128

hanna sickler, terherne

2156

floor loman, amsterdam

2200

anne chevalier, de bilt

2207

b van barneveld, bosch en duin

2211

idsert kuperus, heeg

2221

ruth den berger, meppel

2254

ole grootes, heemstede

2346

bauke rijpma, heeg

2347

reinier de leeuw, helmond

2361

juul niewold, loosdrecht

2362

max warnar, haarlem

2379

femke grote, scharnegoutum

2396

lars vloemans, zoetermeer

2409

schram emma, huizen

2448

jojanneke van der weide, dordrecht

2466

suzanne veen, heemstede

2470

willem gesink, blaricum

2478

matthijs de jong, breda

2492

marijn goedel, den helder

2502

floortje chevalier, de bilt

2513

guyonne schuch, leek

2633

jasper schuddeboom, krimpen aan den   ijssel

2636

sophie van schaik, culemborg

2644

lucas peeters, tilburg

2676

hidde grootes, heemstede

2678

ilse zittema, grou