iconInschrijven

INSCHRIJVEN

Inschrijven Evenementen

iconWeather

Weerbericht

Het weer op de meer

Uitslag Splash A

Uitslag SplashA - gold


Punten houden rekening met 1 aftrekwedstrijd

1 1790 mark bonsink, dronten 9,0 2 2 1 3 1 (4)
2 1980 hielke dijkstra, terherne 9,0 3 1 1 2 2 (6)
3 1247 steyn schiltkamp, zeewolde 13,0 1 5 2 4 (8) 1
4 1981 rikst dijkstra, terherne 18,0 3 5 3 1 6 (20)
5 2238 jochem bart haakman, enkhuizen 22,0 2 8 5 5 (10) 2
6 2062 hoeffnagel, zoetermeer 26,0 4 3 8 8 3 (11)
7 1477 rik van loo, lelystad 27,0 4 3 6 (9) 5 9
8 2230 daan freriks, loenen a/d vecht 30,0 8 1 4 (dsq) 7 10
9 2201 stephen haegens, rockanje 34,0 (17) 7 5 11 4 7
10 480 jelte bertoen, almere 42,0 8 2 11 (16) 16 5
11 1893 cornelissen frank, duivendrecht 42,0 5 4 3 (dnf) 9 21
12 2241 johan de schiffart, terherne 43,0 11 6 4 (20) 14 8
13 1979 eline eussen, almere 44,0 6 11 7 17 (20) 3
14 2100 igor van zalinge, vlissingen 45,0 1 4 9 13 (23) 18
15 1976 wybe van den dool, culemborg 47,0 12 9 2 6 18 (dnc)
16 675 pjotr de boer, vlissingen 49,0 7 6 7 12 17 (27)
17 1799 henk jan bosman, wanneperveen 56,0 13 8 8 (14) 13 14
18 2029 bart van den brink., abcoude. 59,0 17 10 6 (18) 11 15
19 2199 tom teeuwisse, amsterdam 62,0 6 10 14 15 (25) 17
20 2245 laura van den hondel, waddinxveen 62,0 7 14 10 (23) 12 19
21 1203 kelly heineke, loosdrecht 63,0 15 7 12 10 19 (23)
22 1052 bob heineke, loosdrecht 78,0 9 12 (dnc) 7 dnf 13
23 1278 ivo jeukens, uithoorn 82,0 18 16 9 27 (dnf) 12
24 371 tanguy, lelystad 84,0 24 9 20 (dnf) 15 16
25 2025 michel peulen, neer 86,0 11 20 12 22 21 (26)
26 2226 michiel van wickeren, curacao 90,0 22 12 13 21 (dnf) 22
27 1558 jori doevendans, 's-hertogenbosch 91,0 14 13 17 (26) 22 25
28 1472 tycho de haan, bussum 92,0 20 11 11 (32) 26 24
29 1975 yvette breek, reeuwijk 96,0 9 16 19 25 27 (31)
30 698 frederik van genderen, nieuwegein 98,0 5 24 10 31 28 (dnc)
31 797 f.c.c. jutte, spijkenisse 103,0 12 27 16 19 (33) 29
32 2154 stephanie kroos, ool / herten 103,0 19 15 15 24 (32) 30
33 541 karin vd wiel, dordrecht 108,0 26 17 13 (28) 24 28
34 1104 roos ubbink, kollumerpomp 109,0 10 21 18 30 30 (33)
35 1138 joeri braakman, nieuwegein 112,0 14 17 20 (dnc) 29 32
36 736 marcella pel, blaricum 115,0 10 22 23 29 31 (34)


Uitslag SplashA - silver


Punten houden rekening met 1 aftrekwedstrijd

1 1825 leonie van den berg, emmeloord 38,0 (22) 18 17 1 1 1
2 653 jorrit de boer, vlissingen 45,0 16 (dnc) 21 2 3 3
3 1821 maurits, emmeloord 49,0 (31) 14 21 3 6 5
4 1978 fleur boekling, almere 50,0 21 (23) 16 4 7 2
5 1789 kevin philippen, aalsmeer 60,0 (23) 13 19 14 4 10
6 1186 pieter meijering, groningen 61,0 (28) 20 18 7 2 14
7 2111 daphne boere, reeuwijk 65,0 20 19 (22) 5 13 8
8 1776 casper van mierlo, aalsmeer 67,0 (27) 18 15 10 12 12
9 847 geert l, middelburg 68,0 (24) 23 14 8 10 13
10 2211 taco dommerholt, baarn 69,0 13 24 23 (raf) 5 4
11 1805 merel bij de leij, leeuwarden 78,0 18 25 (26) 9 17 9
12 1608 langbroek, leiden 81,0 21 25 (dnf) 17 11 7
13 2002 nigel droog, lijnden 82,0 (28) 21 24 11 15 11
14 1867 louise van der poel, lathum 90,0 19 (22) 22 16 14 19
15 237 dirk ter meulen, ulft 92,0 25 (26) 26 12 9 20
16 1615 amy righolt, eelde 93,0 25 19 (27) 15 18 16
17 925 evert hendriksen, oostburg 95,0 23 (28) 25 13 16 18
18 1739 maikel van der maarel, rotterdam 97,0 (dnc) 28 27 6 21 15
19 1614 margot van der poel, lathum 113,0 15 (30) 29 18 24 27
20 1641 anne rijsterborgh, maarssen 115,0 16 31 (dnc) dnc 8 23
21 601 dominique egging, ittervoort 124,0 (30) 26 25 23 22 28
22 2064 m.p. barendregt, oostvoorne 125,0 (31) 27 30 25 19 24
23 1277 emilie kasteleijn, hilversum 125,0 (33) 30 28 22 23 22
24 1777 sanne bruijn, sint michielsgestel 127,0 26 (31) 30 20 26 25
25 1603 kim seignette, akersloot 131,0 27 (29) 29 24 25 26
26 1783 margot looman, bennebroek 134,0 30 (dnc) 24 dnc dnc 6
27 1464 jasper van eijk, warmond 134,0 29 29 (dnf) 19 20 dnc
28 127 harm-jan veenemans, oostvoorne 134,0 29 32 31 21 (dnf) 21
29 1450 maxime hensen, naarden 151,0 32 (dnc) 28 dnc dnc 17
30 1796 gijs baas, bussum 163,0 (dnf) 15 dnc dnf dnc dnc
31 2120 Willemijn van hoorn, wassenaar 177,0 (dnc) dnc dnc dnf dnf 29
32 1001 lisa verhaeghe de naeyer, middelburg 185,0 (dnc) dnc dnc dnc dnc dnc
32 1535 jan-willem middelburg, voorburg 185,0 (dnc) dnc dnc dnc dnc dnc
32 4003 kws3 185,0 (dnc) dnc dnc dnc dnc dnc
32 981 thomaes loes, middelburg 185,0 (dnc) dnc dnc dnc dnc dnc
32 4004 kws4 185,0 (dnc) dnc dnc dnc dnc dnc

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.022
Copyright 1986 - 2005, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl

Wedstrijden

Twitter @Sneekweek

Sneekweek
Sneekweek @Sneekweek
RT @KWSSneek: De voorlopige wedstrijdkalender voor 2017 is gepubliceerd op de website. Zet de data snel in je agenda! https://t.co/lwib7DwM…
Sneekweek
Sneekweek @Sneekweek
Sluitingswedstrijden 2016. Geen protesten op 25 september 2016.
Sneekweek
Sneekweek @Sneekweek
Prijsuitreiking Sluitingwedstrijden 2016 om 16:15 uur voor het Foarûnder
Sneekweek
Sneekweek @Sneekweek
Suitingswedstrijden 25 september 2016. Einde protesttijd Pampus klasse: 15:59