iconInschrijven

INSCHRIJVEN

Inschrijven Evenementen

iconWeather

Weerbericht

Het weer op de meer

Lees hier de aankondiging van de Kleine Sneekweek 2016.

 

LET OP: zie de wjziging in de aankondiging, betreffende het aantal prijzen voor de jeugdklassen. 

Lokale wedstrijdbepalingen

Klik op onderstaande link voor de Lokale Wedstrijdbepalingen: 

 

LWB_Kleine Sneekweek 2016.pdf

startrooster

C1.      Het Startrooster

De wedstrijden zijn als volgt geprogrammeerd. In afwijking van regel 5.1 SWB worden hier de starttijden gegeven:

Klasse-

nummer

Klasse

donderdag

5 mei

donderdag 5 mei

vrijdag

6 mei

vrijdag

6 mei

zaterdag

7 mei

zaterdag

7 mei

zondag

8 mei

 

 

1e start

2e start

3e start

4e start

5e start

6e start

7e start

1

O-jol

10.00

14.00

10.00

14.00

10.00

14.00

10.00

2

Solo

10.05

14.05

10.05

14.05

10.05

14.05

10.05

 

 

10.10

14.10

10.10

14.10

10.10

14.10

10.10

3

2.4

10.15

14.15

10.15

14.15

10.15

14.15

10.15

4

12-voetsjol

10.20

14.20

10.20

14.20

10.20

14.20

10.20

5

Optimist (Mix-klasse 1)

10.25

14.25

10.25

14.25

10.25

14.25

10.25

6

Flits A/B

10.30

14.30

10.30

14.30

10.30

14.30

10.30

7

Flits C

10.35

14.35

10.35

14.35

10.35

14.35

10.35

 

 

10.40

14.40

10.40

14.40

10.40

14.40

10.40

8

Schakel

10.45

14.45

10.45

14.45

10.45

14.45

10.45

9

Vaurien

10.50

14.50

10.50

14.50

10.50

14.50

10.50

10

Vrijheid

10.55

14.55

10.55

14.55

10.55

14.55

10.55

 

 

11.00

15.00

11.00

15.00

11.00

15.00

11.00

11

Valk

11.05

15.05

11.05

15.05

11.05

15.05

11.05

12

Yngling

11.10

15.10

11.10

15.10

11.10

15.10

11.10

13

Randmeer (Mix-klasse 2)

11.15

15.15

11.15

15.15

11.15

15.15

11.15

 

 

11.20

15.20

11.20

15.20

11.20

15.20

11.20

14

Regenboog

11.25

15.25

11.25

15.25

11.25

15.25

11.25

15

30m2

11.30

15.30

11.30

15.30

11.30

15.30

11.30

16

16m2

11.35

15.35

11.35

15.35

11.35

15.35

11.35

17

Pampus

11.40

15.40

11.40

15.40

11.40

15.40

11.40