iconInschrijven

Inschrijven

voor de Sneekweek

iconFacebook

Facebook

Sneekweekzeilen

sneekweek-app-icon

Informatiepagina

Meer informatie

Verzoeken aan het Wedstrijdcomité

Lijst met verzoeken van deelnemers en het antwoord van het wedstrijdcomité
Verzoeken over uitslagen, materaalvervanging, bemanningswisseling, etc.

Nr.   Verzoek van: Betreft: Ingediend: Antwoord van Wedstrijdcomité: Gepubliceerd: D&T
 1    Valk 99  Verzoek om bemanningswissel.  6/8 08:40  Akkoord  6/8 09:00
 2    Valk 791  Verzoek om bemanningswissel  6/8 08:45  Akkoord  6/8 09:00
 3    Yngling 90  Wijziging zeilnummer  6/8 10:00  Akkoord  
 4    Schakel 2613  Wijziging zeilnummer  6/8 10:20  Akkoord  
 5    J22 1223  Wijziging bemanning  6/8 10:20  Akkoord  
 6    Pampus 137  Omdraaien stuurman  6/8 10:00  Akkoord  
 7    Tyrion 1  Wijziging zeilnummer  6/8 8:40  Akkoord  
 8    Regenboog 149  Stuurmanswissel  6/8 09:40  Akkoord  
 9    Schakel 1693  Wijziging zeilnummer  6/8 10:45  Akkoord  
10    Vaurien 36336  Wijziging bemanning  6/8 10:30  Akkoord  6/8 10:45
11    Randmeer 676  Bemanning extra  6/8 11:15  Akkoord  6/8
12    Tirion 34  Wisseling stuurman  6/8 12:05  Akkoord  6/8 12:05
13    Optimist 88  Nummerwissel naar 32  6/8 13:20  Akkoord  6/8
 14    Splash 2526  Score aanpassing   6/8 15:20  Is aangepast: plaats 1  6/8 16:45
 15    Spanker 662  Verzoek om naam bemanning valk

 6/8 16:17

   6/8
 16    Pampus 75  Score aanpassing

 6/8 17:09

   6/8

 17

   Pampus 449  terugtrekking in race 1

 6/8 17:45

 akkoord RET

 6/8 17:50

 18

  16m2 4257 terugtrekking in race 1

 6/8 19:00

 akkoord RET

 6/8 19:02

 19

  Ynling 320 toevoegen bemanning

 6/8 15:30

 

 7/8

 20

  Valk 818 toevoegen bemanning

 7/8

akkoord

 7/8 10:30

 21

  Laser 166560 omzetting naar Leser Radiaal Master

 7/8

akkoord

 7/8 11:45

 22

  16m2 3891 bemanningswissel

 7/8 12:45

akkoord

 7/8 12:46

 24

  Opti B herziening uitslag

 7/8 15:20

 

 7/8

 25

  Opti B 2949  herziening uitslag

  7/8 16:35

 

 7/8

 26

   Valk 4400  herziening uitslag

7/8 16:45 

Afgewezen, 

in verkeerde groep gevaren

 7/8

 27

  J 22 1455  toevoegen bemanning

 7/8 10:24

 akkoord

 7/8

 28

  16 M2 4400  herziening uitslag 

 7/8 16:45

 niet akkoord

 7/8 18:00

 29

  Laser 187609  zeilen met een 4.7 zeil 

 8/8 09:00

 akkoord

 8/8 09:15

 30

   J 22 1365  herziening uitslag

 8/8 10:24

 akkoord

 8/8 11:00

 31

  Regenboog 143  bemanningswissel

 8/8 10:57

 akkoord

 8/8 11:05

 32

  Randmeer 219   bemanningswissel

 8/8 11.00

 akkoord

 8/8 11:10

 33

  pampus 65   bemanningswissel

 8/8 12.15

 akkoord

 8/8 12:15

 34

   16 m2 4425  herziening uitslag

 8/8 12.00

 

 8/8

 35

   Laser radial master 180602  RAF

 8/8 13:00

  akkoord

 8/8 13:00

 36

   Laser 207501  RAF

 8/8 13:05

  akkoord

 8/8 13:06

 37

   Laser Radiaal 187604  herziening uitslag

 8/8 14:25

 akkoord

 8/8 14:40

 38

   Splash Blue 2260  andere romp

 8/8 15:07

 akkoord

 8/8 15.10

 39

   Randmeer 670  bemanningswissel

 8/8 15.30

 akkoord

 8/8 15.30

 40

   Pampus 449  Verzoek herziening uitslag

 8/8 16:54

 Afgewezen,

toegelicht door Beer van Arem

 8/8 18:00

 41

   Randmeer 545  bemanningswissel

 8/8 11:26

 akkoord

 8/8 18:00

 42

   2.4 mR 50  zeilnummer wijziging

 9/8 09:07

 akkoord

 9/8 09:15

 43

   Vaurien 36294  zeilnummer wijziging

 9/8 10:04

 akkoord

 9/8 10:25

 44

   Flits C 1098  bemanningswissel

 9/8 10:45

 akkoord

 9/8 10:50

 45

   Pampus 86  bemanningswissel

 9/8 10:45

 akkoord

 9/8 10:50

 46

   Pampus 111  bemanningswissel

 9/8 11:20

 akkoord

 9/8 11:20

 47

   12 voetsjol  herziening uitslag

 9/8 11:15

 afgewezen --> Jury

 9/8 11:16

 48

   Regenboog 143

 bemanningswissel

 9/8 11:35

 akkoord

 9/8

 49

   Pampus 75  bemanningswissel

 9/8 12:00

 akkoord

 9/8

 50

   Randmeer 1030  bemanningswissel

 9/8 12:05

 akkoord

 9/8

 51

   Optimist C 2952  rompwisseling ivm schade

 9/8 11:30

 akkoord

 9/8 12:30

 52

   Pampus 225  bemanningswissel

 9/8 13:25

 akkoord

 9/8 12:25

 53

   12 voetsjol 484  zeilnummer wijziging

 9/8 10:00

 akkoord

 9/8 15:05

 54

   Olympiajol  Nieuwe inschrijving

 9/8 13:25

 akkoord

 9/8 15:10

 55

   OK-Dinghy 609  herziening uitslag

 9/8 15:20

 akkoord

 9/8 15:40

 56

   Flits A 1009  terugtrekking

 9/8 15:30

 akkoord

 9/8 15:55

 57

   Flits A 857  terugtrekking

 9/8 16:28

 akkoord

 9/8 16:45

 58

   Optimist B 2949  herziening uitslag 

 9/8 

 akkoord

 9/8 17:00

 59

   Optimist B 3050  herziening uitslag  

 9/8

 akkoord

 9/8 17:05

 60

   Optimist C 3150  herziening uitslag

 9/8

 akkoord

 9/8 17:10

 61

   Laser Radial 34891  omzetten naar andere klasse

 6/8 14:45

 akkoord, zie mededeling 3

 9/8 09:45

 62

   Valk Silver 641  herziening uitslag

 9/8

 akkoord

 9/8 18:00

 63

   Optimist 3038  herziening uitslag

 9/8

 akkoord

 9/8 18:00

 64

   Laser master 208438  nieuwe inschrijving

 9/8

 akkoord

 9/8 18:00

 65

   Optimist A 3270  nieuwe inschrijving

 8/8

 akkoord

 9/8 18:00

 66

   Randmeer 1052  bemanningswissel

 10/8

 akkoord

 10/8 10:35

 67

   J22 1514  bemanningswissel 

 10/8 11:00

 akkoord 

 10/8 11:00

 68

   Schakel 2558  bemanningswissel

 10/8 11:30

 akkoord

 10/8 12:45

 69

   Pampus 359  nieuwe inschrijving

 10/8

 akkoord

 10/8 12:50

 70

   Pampus 75  bemanningswissel

 10/8 13:00

 akkoord

 10/8 13:13

 71

   Tirion21 17  bemanningswissel

 10/8 13:30

 akkoord

 10/8 13:40

 72

   Olympiajol 482  herziening uitslag

 10/8 14:45

 akkoord

 10/8 16:10

 73

   Optimist B  extra dag inschrijven

 10/8 17:05

 akkoord

 10/8 17:10

 74

   Optimist A  herziening uitslag

 10/8 17:00

 akkoord

 10/8 17:09

 75

   Spanker 1  herziening uitslag

 10/8 17:15

 akkoord

 10/8 18:30

 76

   Valk  aanvullende bemanning

 10/8 17:30

 akkoord

 11/8

 77

     

 

 

 

 78

     

 

 

 

 79

     

 

 

 

 80

     

 

 

 

 81

     

 

 

 

 82

     

 

 

 

 83

     

 

 

 

 84