iconInschrijven

Inschrijven

voor de Sneekweek

iconFacebook

Facebook

Sneekweekzeilen

sneekweek-app-icon

Informatiepagina

Meer informatie

Mededeling 2

Mededeling 2      
                 
inschrijvingen na 31 juli            
Klasse Nat. Zeilnr Stuurman Plaats Bemanning 1 Bemanning 2 bemanning 3 Groepsindeling
Finn NED 18 Johan van Straalen Alphen a/d Rijn       nvt
Flits A   1064 Merle Louwinger Grou Jildou Gerritsen nvt   nvt
J22 NED 1397 Tamar Meibergen Utrecht Arianne van de loosdrecht Rosalin Kuiper Rutger Vos nvt
Laser Master NED 191138 Joris Pereboom Bloemendaal nvt nvt   nvt
Laser Master NED 202470 Alfred Verweij Nieuwkoop       nvt
Laser Master NED 146518 Hendriks Amsterdam       nvt
Laser Radial NED 207500 Wouter Vos Zuidlaren       nvt
Laser Radial NED 7 Redmer de Vries Akkrum       nvt
Laser Radial NED 198290 Hilde de Haas Hilversum       nvt
Optimist A NED 3298 Thomas de graaf Harderwijk       nvt
Optimist A NED 3115 Teun Binkhorst Amsterdam       nvt
Optimist A NED 3293 Victor Vreede Heemskerk       nvt
Optimist B NED 2599 Eric Vreede Heemskerk       nvt
Optimist C NED 2225 Willem de Boer Muiden       nvt
Pampus   286 Rene Koopmans Anna Koopmans       D
Randmeer   1080 J. Boomsma Sneek T. Boomsma Nvt   nvt
Randmeer   1041 Jan Sinnige Utrecht Peter Bob Smits Vincent de Vries   nvt
Schakel   2613 Erik Schootstra Leeuwarden Bos     nvt
Schakel   2417 Tom Barendregt Delft Nnb     nvt
Schakel   2611 Ysbrand de Lange Sint Nicolaasga Stef Gijselears     nvt
Solo NED 558 Huub de Haas Hilversum       nvt
Splash Blue NED 2240 Friso Wilkens Huizen       A
Splash Blue NED 2644 lucas peeters Tilburg       B
Splash Blue NED 2066 Ieke de Boer Muiden       C
Splash Blue NED 2324 Sven Buikema Siddeburen       D
Splash Blue NED 1598 Maaike van Rijs Middelburg       A
Vrijheid   1565 Wouter Boekel Scharnegoutum Ralph Tesselaar     nvt
Vrijheid   845 Anne Halma Nanjing Niek van Vuure     nvt
Splash Blue   2662 Bente Schenkel Blauwestad       B
16 m2   4427 Maarten Smit Ijlst Rosemarijn Ceelen     A
Laser Radial   202331 Rosemarijn Ceelen Delft        
Schakel   2289 Jellie Wissels Drachten Lars Wissels      
Laser Master   14 Schraffordt Eemnes        

 

Zeilnummer wijzigingen    
Klasse Oud zeilnr Nieuw zeilnr
Optimist B NED 3133 COL 88
yngling NED 74 NED 34
Sailhorse 2586 2582
Tirion21 9 8
OK-Dinghy NED 638 SWE 2786
vrijheid 538 77

 

Bemanningswissel      
Klasse Zeilnr Oude bemanning Nieuwe bemanning
Flits B 1089 Bemanning en stuurman draaien om
Valk 99 Hugo Kosse gaat van boord Rienk wordt stuurman
Flits B 1773 geen, komt uit de splash Sizan Veenstra
J22 1523 geen, extra bemanning Lucia Jonkers Nieboer
Vaurien 9514311 Lieke Gruis Kristy de Leeuw
Randmeer 808 Jeannette Ritchi gaat sturen
J22 1365 geen, extra bemanning Robin Berendschot
G2 49 Matthijs van Dijk Alex van 't Zand
Regenboog 143 Pieter van Reeuwijk Jan Willem Kok
Yngling 24 Tobias de Haer gaat sturen
Yngling 347 Fric Tanis Erik Geesink
Sailhorse 2604 Eddie Dijkstra wordt stuurman

 

Klasse wijziging      
Oude klasse  zeilnr Nieuwe klasse Nieuw Zeilnr
Splash Blue Poule B 1773 Flits B 908
Regenboog 103 Randmeer 1103
Laser Master 197935 Laser Radial Master 3

 

WEDSTRIJDLEIDER:   Beer van Arem     6-aug-16