iconInschrijven

Inschrijven

voor de Sneekweek

iconWeather

Weerbericht

Het weer op de meer

Hoofdprijswinnaars 2016

Hoofdprijswinnaars 2016

De uitslagen zijn hier te vinden:

uitslagen

 

Hoofdprijswinnaars:

Laser master: 1. Jan Makkinga, Heerenveen (11);

Laser radial: 1. Eric-Jan Westerhof, Sneek (5);

Laser radiaal master: 1. Henk Wittenberg, Oostzaan (7); 

12-Voetsjol: 1. Emiel Westerhof, Sneek, Westerhof (15);

2.4mr: 1. Ruurd J Veldhuis, Kuinre (9);

Finn: 1. Tijmen van Rootselaar, Groningen (5); 

Lark: 1. Anton Wachter, Leeuwarden (22);

Ok-Dinghy: 1. Peter van der Schaaf, Medemblik (10);

Solo: 1. Roel den Herder, Nijmegen (15);
Flits A: 1. Timo Engelsma, Langweer, Coen Bijlsma (6);

Flits B: 1. Pien Griepsma, Drachten, Judith Jasper (14);

Flits C: 1. Brent Koeze, Leeuwarden, Jouke Overdijk (7); 

Optimist A: 1. Marissa Ijben, Joure (9); 

Optimist B: 1. Sophie Drenth, Bogota Col (11);

Optimist C: 1. Taake Visser, Vianen (7);

Schakel: 1. Erwin de Vries, Sneek, Ilonka van der Zee (10); 

Spanker: 1. Kees de Vries, Eelderwolde, Frans van Schellen (8);

Top: 1. Guus van der Bles, Zuidlaren, Roel van der Bles (5);

Vaurien: 1. Jelmer Yntema, Sneek, Timo Gruis (8); 

Vrijheid: 1. Michiel Nijhof, Nijmegen, Paul Wassink (9); 

Efsix: 1. Jan Ligthart, Ede, Mathijs Ligthart (7);

J22: 1. Hylke Kooistra, Delft, Bern Laninga, Timen Petri, Tamar Meibergen (7);

Randmeer: 1. Wim van Dam, Rijswijk, Anne van Dam, Wouter van Dam (6);

Sailhorse: 1. Ton Bouchier, Garmerwolde, Roel Veenstra (11);

Yngling: 1. Kaj Moorman, Loosdrecht, Jasper Schuddeboom, Sam Peeks (8); 

30m2: 1. Siep-Jan Wiersma, Hempens, Gerard Pol, Sybo Smeding (7);

G2: 1. Poul Hoj Jensen en Geert Wijma, Heeg, (5);

Regenboog: 1. Peter Hoogendam, Loenen Aan de Vecht, Jaap Röfekamp, Sipko Zwart (10);

Tirion’21: 1. Theo de Vries, Sneek, Gert de Lange, Ewoud Faber (9);

Olympiajol – GOLD: 1. Onno Yntema,Sneek (6); 

Olympiajol – SILVER: 1. Michiel Eijsink, Made (35);

Valk – GOLD: 1. Hette van der Zwaag, Amsterdam, Johan Weissenbach, Pam Goudriaan (6);

Valk – SILVER: 1. Aafke Keizer, Amsterdam, Helmich Lambrechts, Peter van Grisven (27); 

16m2 – GOLD: 1. Arjen Kort, Sneek, Afke Deen (6);

16m2 – SILVER: 1. Bauke Ijntema, Heerenveen, Hemmo Ijntema (33);

Pampus – GOLD: 1. Jeroen de Groot, Foxhol, Rogier Slopsema (7); 

Pampus – Silver: 1. Quintus en Caroline Lampe, Sneek, (36).