iconInschrijven

Inschrijven

voor de Sneekweek

iconWeather

Weerbericht

Het weer op de meer

Hoofdprijswinnaars 2015

Hoofdprijswinnaars 2015

 

 Op alfabetische volgorde van klassen:

 

klasse zeilno bemanning woonplaats
12voetsjol 468 hans nieuwland, velserbroek
16m2 gold 4328 thijs kort, willy boomsma drachten
16 m2 silver 4368 richard flapper, rocio flapper baarn
2.4 m2 NED 14 cor de graaff, enkhuizen
30 m2 36 siep-jan wiersma, gerard pol, sybo smeding hempens
       
efsix 2043 jan ligthart, mathijs ligthart ede
finn NED 94 tijmen van rootselaar, groningen
flits A 857 timo engelsma, petra de vos langweer
Flits B 47 pier alard wissels, hette griepsma drachten
Flits C 899 fetze lambert andringa, haile mariam flapper naarden
       
G2 45 geert wijma, poul hoy jensen heeg
Lark 142 harry gierveld, aadorp
Laser Master NED 150595 tammo oosterhof, leeuwarden
Laser Radial NED 202333 maarten smit, ijlst
Laser Radial Master NED 95275 annemieke beemster, naarden
       
Laser Standard NED 184739 hielke dijkstra, sneek
OK-Dinghy NED 664 peter van der schaaf, medemblik
Olympiajol NED 673 onno yntema, sneek
Optimist A 3237 thomas westerhof, sneek
Optimist B 3182 franca struijk, woubrugge
       
Pampus Gold 445 cees van grieken, daan stoel sneek
Pampus Silver 416 harry kort, jaap huitema lelystad
Randmeer 1069 j.m. kooi, ben van der hoorn, marijke graveland rotterdam
Regenboog 149 peter peet, matthieu moerman, martin kuiters den haag
Sailhorse 2575 han van der hoeven, jan reyer van de griendt haren
       
Schakel 2558 erwin de vries, ilonka van der zee sneek
Solo 603 peerke kortekaas, rotterdam
Spanker 597 frans sas, douwe sas lathum
Splash Blue Gold 2513 guyonne schuch, leek
Splash Blue Silver 2199 joris veen, heemstede
       
Splash Red 1617 yvonne burgers, eindhoven
Tirion21 22 henk molenmaker, ah jonker, marika woortmeijer joure
Top 361 hans kamminga, jan pieter lingbeek heiligerlee
Valk Gold 45 menno huisman, marcel van der kooi anna paulowna
Valk Silver 776 jacob hofstra, rick hofstra, ivo hofstra sneek
       
Vaurien NED 36351 michiel sickler, kristy de leeuw joure
Vrijheid 845 anne halma, jelmer wijma nanjing
Yngling GBR 16 hein ruyten, ?, ?,  langweer
sneekweek-app-icon

De Sneekweek App

Download hem nu!

Twitter @Sneekweek

Sneekweek
Sneekweek @Sneekweek
Sluitingswedstrijden 2016. Geen protesten op 25 september 2016.
Sneekweek
Sneekweek @Sneekweek
Prijsuitreiking Sluitingwedstrijden 2016 om 16:15 uur voor het Foarûnder
Sneekweek
Sneekweek @Sneekweek
Suitingswedstrijden 25 september 2016. Einde protesttijd Pampus klasse: 15:59
Sneekweek
Sneekweek @Sneekweek
Suitingswedstrijden 25 september 2016. Einde protesttijd 16m2 klasse: 15:45