iconInschrijven

Inschrijven

voor de Sneekweek

iconWeather

Weerbericht

Het weer op de meer

hoofdprijswinnaars 2014

hoofdprijswinnaars 2014

 

 

Klasse Zeilno Bemanning Woonplaats
12 voetsjol 824 pieter bleeker, geja van ommen Groningen
16 m2 gold 4452 arjen kort, afke deen Sneek
16 m2 silver  4425 leonie mooyman, wendel mooyman Hilversum
2.4 mR 12 fred imhoff Kapellen (Belgie)
30 m2  36 siep-jan wiersma, gerard pol, sybo smeding Hempens
       
Efsix 2059 maarten jansen Arnhem
Finnjol 94 tijmen van rootselaar Groningen
Flash 34 nynke berber rooks Enschede 
Flits A 857 timo engelsma, christiaan pietersma Langweer
Flits B 842 bente jitske wissels, pien griepsma Drachten 
       
Flits C 477 wiebrand de vos, douwe bosma Joure 
G2 22 dirk-jan korpershoek, wender snijders blok Delft
Lark 142 harry gierveld Aadorp
Laser  202333 maarten smit Amsterdam
Laser 4.7 206993 pim jager Heerde
       
Laser Master  192976 pieter algra Hilversum
Laser Master Radial 197290 michel pals Enkhuizen
Laser Radial 198179 jelle de boer Almere 
OK-Dinghy 664 peter van der schaaf Medemblik 
Olympiajol 651 wessel kuik Oudewater 
       
Optimist A 3057 thomas westerhof Sneek
Optimist B 3144 amy rieske Laren
Pampus Gold  1 jeroen de groot, abele de jong Foxhol
Pampus Silver  20 pieter boelsma, d. visser Sneek
Randmeer  670 auke de jong, folkert attema, bart van roessel Heeg
       
Regenboog 7 peter hoogendam, jaap röfekamp, sipko zwart Loenen aan de vecht 
Sailhorse  2575 han van der hoeven, jan reyer van de griendt Haren
Schakel A 2556 ronald damen, stefan riemersma Eemnes 
Schakel B  2523 robert prak, sophie post Scheemda
Solo 603 peerke kortekaas Rotterdam
       
Spanker  925 ronald brunt, liesbeth mook Sneek
Splash A 2426 pieter van leijen Herwijnen
Splash B 1606 p.h.f. kraan Sneek
Tirion21 17 gert de lange, remco van hettema, ewoud faber Sneek
Top 356 anton lingbeek, jasper van der veen Amsterdam
       
Valk A 45 menno huisman, marcel van der kooi Anna Paulowna
Valk B 791 malou wagner, karel wagner Rotterdam
Vaurien 36356 denny röfekamp, noa bouwman Sneek
Vrijheid 13 wouter boekel, joost mertens Scharnegoutum
Yngling 320 marcel de jong, jeldau van der werf, linde faber Sneek