iconInschrijven

Inschrijven

voor de Sneekweek

iconWeather

Weerbericht

Het weer op de meer

hoofdprijswinnaars 2013

 

 

Klasse Zeilno Naam Woonplaats
12-Voetsjol 824 Pieter Bleeker, Geja van Ommen Groningen
16 m2 Gold 4328 Thijs Kort, Willy Boomsma Drachten
16 m2 Silver 4294 Ronald Yntema, Tessa Yntema Joure
2.4 mR 11 Richard van Rij Oudenburg (België)
22 m2 10 Thijs Kremer, David Agterbos, Matthijs Zegwaard Groningen
       
30 m2 36 Siep-Jan Wiersma, Sybo Smeding, Marlijn Feddema Hempens
Efsix 2055 Marc Meijer, Pascal Meijer Breukelen
Finnjol 40 Peter Aukema Sneek
Flash 34 Betty Gietema Scharnegoutum
Flits A 899 Helga Drost, Jeanet Engelsma Akkrum
Flits B 888 Sophie Burghgraef, Anne Verhagen Tjalhuizum
       
Flits C 857 Timo Engelsma, Christiaan Pietersma Langweer
G2 28 Huub Lambriex, Ester de Block van Kuffeler Heemstede
Lark 49 R. Hubregtse Delden
Laser 193545 Sierk Jan ter Haar Amsterdam
Laser 4.7 202979 Eric-Jan Westerhof Sneek
       
Laser Master 198350 Dirk Jaap Kooistra Weesp
Laser Radiaal 202333 Maarten Smit IJlst
Olympiajol 651 Wessel Kuik Oudewater
Optimist A 3057 Thomas Westerhof Sneek
Optimist B 2966 Sam Groenendaal Tienhoven
       
Pampus Gold 1 Jeroen de Groot, Abele de Jong Foxhol
Pampus Silver 43 Erik van Eijk, Johan Otte Leeuwarden
Randmeer Gold 1075 Wim van Dam, Angelique van Dam, Floor van Dam Voorburg
Randmeer Silver 775 Klaas-Jan Rozema, Annemarie Heres, Caspar Arets Sloten
Regenboog 149 Peter Peet, Martin Kuiters, Matthieux Moerman Den Haag
       
Sailhorse 2595 Hans Keulen, Arjen Lanjouw Koudum
Schakel A 2556 Ronald Damen, Stefan Riemersma Eemnes
Schakel B 2354 Charlotte Eveleens, Marleen Zondervan Sneek
Solo 591 Reggie Feltkamp Broek in Waterland
Spanker 925 Ronald Brunt, Liesbeth Mook Sneek
       
Splash A 2480 Jelle de Boer Almere
Splash B 1653 Stijn Kruijt Capelle aan den IJssel
Tirion21 9 Niels Broekhuizen, Jelmer van Beek, Jeroen Hameter Kampen
Top 356 Anton Lingbeek, Jasper v/d Veen Amsterdam
Valk A 45 Menno Huisman, Marcel v/d Kooi Anna Paulowna
       
Valk B 397 Martien Hoogenboom, Koos de Haas Kaag
Vaurien 36356 Denny Röfekamp, David Buitelaar Sneek
Vrijheid 419 Anne Halma, Jelmer Wijma Den Bosch
Yngling 336 Lieuwe Gietema,  Diederik Kuiters, Mark Haven Amsterdam
sneekweek-app-icon

De Sneekweek App

Download hem nu!

Twitter @Sneekweek

Sneekweek
Sneekweek @Sneekweek
RT @KWSSneek: De voorlopige wedstrijdkalender voor 2017 is gepubliceerd op de website. Zet de data snel in je agenda! https://t.co/lwib7DwM…
Sneekweek
Sneekweek @Sneekweek
Sluitingswedstrijden 2016. Geen protesten op 25 september 2016.
Sneekweek
Sneekweek @Sneekweek
Prijsuitreiking Sluitingwedstrijden 2016 om 16:15 uur voor het Foarûnder
Sneekweek
Sneekweek @Sneekweek
Suitingswedstrijden 25 september 2016. Einde protesttijd Pampus klasse: 15:59