iconInschrijven

Inschrijven

voor de Sneekweek

iconWeather

Weerbericht

Het weer op de meer

hoofdprijswinnaars 2012

 

 

Klasse Zeilno Naam Woonplaats
12-Voetsjol 742 Emiel Westerhof, Annette Westerhof Sneek
16 M2 4328 Thijs Kort, Erik Kort Drachten
2.4 11 Richard van Rij Oudenburg (België)
30 M2 36 Gerard Pol, Sybo Smeding, Marlijn Feddema Goutum
Efsix 2018 Jan Ligthart, Mathijs Ligthart Ede
       
Finnjol 94 Tijmen van Rootselaar Nijkerk
Flash 2526 Betty Gietema Scharnegoutum
Flits A 852 Jurgen Roman, Robbert Huisman Sneek
Flits B 10 Hidde Fokkema, Wiebrand de Vos Bathmen
Flits C 45 Linze Andringa, Fetze Andringa Naarden
       
G2 28 Huub Lambriex, Ester van Kuffeler Heemstede
Lark 142 Harry Gierveld Aadorp
Laser 193545 Sierk Jan ter Haar Diemen
Laser Master 172389 Rikkert Graat Amstelveen
Laser Master Radiaal 197290 Michiel Pals Enkhuizen
       
Laser Radiaal 202333 Maarten Smit IJlst
Olympiajol 651 Wessel Kuik Oudewater
Optimist A 3126 Laila v/d Meer Grou
Optimist B 3080 Bjarne Bouwer Giethoorn
Pampus Gold 357 Paul Bournas, Peter van Koppen Hilversum
       
Pampus Silver 263 Hessel Douma, Rob/Theo Douma Akkrum
Randmeer Gold 1069 J.M. Kooi, Ben van der Hoorn Rotterdam
Randmeer Silver 1020 Fokke van der Meer, Marika Woortmeijer, Ruurd Polet Sint Nicolaasga
Regenboog 156 Cees Nater, Gerben van der Werf, Roelof Kok Palma de Mallorca
RS 500 964 Michiel Geerling, Hilde van Susante Amsterdam
       
RS Feva 3210 Marieke Minderhoud, Odile van Aanholt Naarden
Sailhorse 2503 Ton Bouchier Garmerwolde
Schakel A 2620 Hans Hofstra, Djawia du Bois Oppenhuizen
Schakel B 2584 Sidney van Dijk Heerenveen
Spanker 925 Ronald Brunt, Liesbeth Mook Sneek
       
Splash A 2480 Jelle de Boer Almere
Splash B 1981 Eric-Jan Westerhof Sneek
Tirion 19 Gerrit de Boer, Ale Jonker, René Houben Leeuwarden
Top 356 Anton Lingbeek, Jasper v/d Veen Leiden
Valk A 45 Menno Huisman, Marcel v/d Kooi Anna Paulowna
       
Valk B 84 M.J.G. Meeuwisse, M.E. Meeuwisse Almere
Vaurien 36339 Jelle Fokkema, Hymke Veldhuis Bathmen
Vrijheid 419 Anne Halma, Jelmer Wijma Den Bosch
Yngling 318 Yska Minks, Anna Bertling, Lonneke van Es Sneek
sneekweek-app-icon

De Sneekweek App

Download hem nu!

Twitter @Sneekweek

Sneekweek
Sneekweek @Sneekweek
RT @KWSSneek: De voorlopige wedstrijdkalender voor 2017 is gepubliceerd op de website. Zet de data snel in je agenda! https://t.co/lwib7DwM…
Sneekweek
Sneekweek @Sneekweek
Sluitingswedstrijden 2016. Geen protesten op 25 september 2016.
Sneekweek
Sneekweek @Sneekweek
Prijsuitreiking Sluitingwedstrijden 2016 om 16:15 uur voor het Foarûnder
Sneekweek
Sneekweek @Sneekweek
Suitingswedstrijden 25 september 2016. Einde protesttijd Pampus klasse: 15:59