icon_kws

De Vereniging

Naar de Verenigingssite

iconInschrijven

INSCHRIJVEN

Inschrijven Evenementen

Resultaten na 3 wedstrijden

Resultaten na 3 wedstrijden

12-voetsjol

 

Nummer

Naam

Punten

1

 Willem de Boer, Afke de Boer

18 

2

 Gert Pauli, nnb

22

3

 Jan Hak, Fokje Hak

27 

 

16 m2

 

Nummer

Naam

Punten

1

Arjen Kort, Afke Deen

4

2

Bob Heineke, Kelly Heineke

3

R. Lafeber, Maxime Lafeber

 

2.4 mR

 

Nummer

Naam

Punten

1

 Ruurd J. Veldhuis

 5

2

 Jan ten Hoeve

 10

3

 Nico Foekema

 10

 

30 m2

 

Nummer

Naam

Punten

1

 Siep-Jan Wiersma, Gerard Pol, Sybo Smeding

 6

2

 Erwin Pol, Paul Bootsma, Michiel de Boer

 7

3

 Johan Schootstra, Annet Schootstra, Gerben                    Meter

 10

 

Efsix

 

Nummer

Naam

Punten

1

 Jan Ligthart, Mathijs Ligthart

 3

2

 Maarten Jansen, Rob Thonus

 6

3

 Walter Hoppenbrouwers, Wimar van den Brink

 9 

 

Finn

 

Nummer

Naam

Punten

1

 Tijmen van Rootselaar 

  3

2

 Ronald van Klooster

 11 

3

 Johan van Straalen

 20 

 

Flits A

 

Nummer

Naam

Punten

1

 Linze Andringa, Silke Zuidema

  8

2

 Wiebrand de Vos, Petra de Vos

  9

3

 Timo Engelsma, Coen Bijlsma

 25

 

Flits B

 

Nummer

Naam

Punten

1

 Hella Foekema, Minke van Berkum

 12

2

 Manon Hoekstra, Wietske van der Bijl

 20

3

 Barth Wijkstra, Fenna Donker

 22

 

Flits C

 

Nummer

Naam

Punten

1

 Sybrant Koek, Douwe Bosma

  9

2

 Gijs Bastiaan Zuidema, Stan Oudman

 16

3

 Dian Jansma, Grietsje Bosma

 16

 

G2

 

Nummer

Naam

Punten

1

 Geert Wijma, Poul Hoj Jensen

 3

2

 Fedde Sonnema, Mark de Jager

 8

3

 Pieter-Bas Broshuis, Rolf Strietman

 9

 

J22

 

Nummer

Naam

Punten

1

 Hylke Kooistra, Bern Laninga, Timen Petri, Tamar Meibergen

 4

2

 Niels de Vries, Anna van der Beek, Sipke de Man

 6

3

 Joren Werkman, Tomas te Velde, Casper Vertregt, R. Berenschot

 14

 

Lark

 

Nummer

Naam

Punten

1

 Anton Wachter

 1

2

 Hans van der Kooy

 2

3

 Bennie Wiegers

 3

 

Laser Master

 

Nummer

Naam

Punten

1

 Jan Makkinga

 7

2

 Rikkert Graat

10 

3

 Martin Pereboom

12 

 

Laser Radial

 

Nummer

Naam

Punten

1

 Eric-Jan Westerhof

  3

2

 Merel Bij de leij

 10

3

 Rosemarijn Ceelen

 12

 

Laser Radial Master

 

Nummer

Naam

Punten

1

 Jan J. Bakker

  9

2

 Henk Wittenberg

 15

3

 Jacques Monasch

 18

 

OK-Dinghy

 

Nummer

Naam

Punten

1

 Sipke Hoekstra

 9

2

 Sybren Hornstra

 9

3

 Peter van der Schaaf

 9

 

Olympiajol

 

Nummer

Naam

Punten

1

 Onno Yntema

  3

2

 Klaas Weissenbach

  5 

3

 Rob Aukema

 12 

 

Optimist A

 

Nummer

Naam

Punten

1

 Marissa IJben

  5

2

 Floris Punt

  7 

3

 Daan Groenendaal

 10 

 

Optimist B

 

Nummer

Naam

Punten

1

 Sophie Drenth

 10

2

 Florian Vreeburg

 11

3

 Hidde Schraffordt

 12

 

Optimist C

 

Nummer

Naam

Punten

1

 Vera ter Horst

 15

2

 Floris Schraffordt

 16 

3

 Taake Visser

 17

 

Pampus

 

Nummer

Naam

Punten

1

 Paul Bournas, Ed v/d Steene

 3

2

 Jan Deen, Sander Oost

 5 

3

 Jeroen de Groot, Rogier Slopsema

 6 

 

Randmeer

 

Nummer

Naam

Punten

1

 Tiemen Winkel, Derk-Jan Havenaar, Cyril Minnema

 12

2

 Wim van Dam, Anne van Dam, Wouter van Dam

 13

3

 Jaap de Vries, Chris ten Hoopen, Hanneke ten Hoopen

 13

 

Regenboog

 

Nummer

Naam

Punten

1

 Peter Hoogendam, Loenen aan de Vecht, Jaap Röfekamp, Sipko Zwart

  4

2

 Henk Bergsma, Henk Jan Vissia, Willem Nico Potma 

  8

3

 Leo Hartman, Rick Kampschreur, Fons Hartman

 14

 

Sailhorse

 

Nummer

Naam

Punten

1

 Ton Bouchier, Roel Veenstra

  8

2

 Bruno van der Heide, Dick Klasema

  8 

3

 M. de Roo, F. de Kwant

 10 

 

Schakel

 

Nummer

Naam

Punten

1

 Erwin de Vries, Ilonka van der Zee

  6

2

 Ronald Damen, Stefan Riemersma

  8

3

 Hans Hofstra, Djawia du Bois

 12

 

Solo

 

Nummer

Naam

Punten

1

 N. Zonneveld

  6

2

 Mark Wildenberg

 15 

3

 J.J. Arends 

 16 

 

Spanker

 

Nummer

Naam

Punten

1

 Coert Kool, Lars

  6

2

 Steven Clemmens, Tonny Jansen

 15 

3

 Hans Veraart, Merel Veraart

 15 

 

Splash Blue

 

Nummer

Naam

Punten

1

 Lucas Peeters

  9

2

 Robin Bonhof

  9 

3

 Sven Buikema

 10 

 

Tirion21

 

Nummer

Naam

Punten

1

 Theo de Vries, Gert de Lange, Ewoud Faber 

 5

2

 A.H. Jonker, Henk Molemaker, Marieka Woortmeijer

 7

3

 Fetze Gaastra, Jorrit ter Horst, Andries Flisijn

 9

 

Top 

 

Nummer

Naam

Punten

1

 Guus van der Bles, Roel van der Bles

  3

2

 Jac de Boer, Guido Janssen

 10 

3

 Dorianne Schuurman, Mattie Kamminga 

 10

 

Valk

 

Nummer

Naam

Punten

1

 Hette van der Zwaag, Johan Weissenbach, Pam Goudriaan

 3

2

 Hero Mulder, Pieter Zandstra

 5 

3

 Menno Huisman, Marcel van der Kooi

 5

 

Vaurien

 

Nummer

Naam

Punten

1

 Jelmer Yntema, Timo Gruis

  5

2

 Tim Spek, Nick Zondervan

  7

3

 Thom de Haan, Nico Lochorn

 20

 

Vrijheid

 

Nummer

Naam

Punten

1

 Michiel Nijhof, Paul Wassink

  5

2

 Betty Gietema, Joost Mertens

  8

3

 Hendrik Anton Eijgelaar, Marion Ornee

 11

 

Yngling

 

Nummer

Naam

Punten

1

 Bertine van Dijk, Reinier de Kler, Anna Bertling

  3

2

 Kaj Moorman, Jasper Schuddeboom, Sam Peeks

  8

3

 Peter Visch, Jurgen Reiker, Ruurt van der Sluis

 11

iconWedstrijd

Sluitingswedstrijden

Uitslagen

iconWeather

Weerbericht

Het weer op de meer

Twitter @Sneekweek

Sneekweek
Sneekweek @Sneekweek
RT @KWSSneek: De voorlopige wedstrijdkalender voor 2017 is gepubliceerd op de website. Zet de data snel in je agenda! https://t.co/lwib7DwM…
Sneekweek
Sneekweek @Sneekweek
Sluitingswedstrijden 2016. Geen protesten op 25 september 2016.
Sneekweek
Sneekweek @Sneekweek
Prijsuitreiking Sluitingwedstrijden 2016 om 16:15 uur voor het Foarûnder
Sneekweek
Sneekweek @Sneekweek
Suitingswedstrijden 25 september 2016. Einde protesttijd Pampus klasse: 15:59
iconPhoto

Foto's Sluiting

Sluitingswedstrijden

Sluitingswedstrijden2016-008
youtube-small

YouTube kanaal

SneekweekZeilen

sneekweek-app-icon

De Sneekweek App

Download hem nu!