iconInschrijven

Inschrijven

Inschrijven voor evenement

Uitslagen 2014

 

klasse plaats  Zeilno stuurman plaatsnaam bemanning Punten
16 m2 1 4452 arjen kort Sneek Afke Deen 5548
  2 4104 gerrit hofstra  Oppenhuizen dieuwke buikema 5386
  3 4180 roelof drost  Akkrum roelie kramer 5376
             
             
2.4 1 47 kerst koopmans Oudehaske    6938
             
             
flits A 1 857 timo engelsma  Langweer christiaan pietersma 8484
  2 393 kim abma  Sneek judith jasper 5101
  3 47 gerrit foppe wissels  Drachten  pier alard wissels 4566
             
             
flits B 1 1034 martijn de zee  Drachten christiaan koek 5005
  2 842 bente jitske wissels  Drachten pien griepsma 4674
  3 911 britt abma  Sneek marieke gijselaers 4044
             
             
flits C 1 477 wiebrand de vos  Joure douwe bosma 8686
  2 1100 jorrit van der kooi  Sneek robbert huisman 6954
  3 442 sebastiaan vink Drachten jeanet engelsma 6181
             
             
olympiajol 1 566 rob aukema Sneek   8517
  2 561 mark bosma Jubbega   5487
  3 519 j.j.versteeg Veenendaal   5096
             
             
pampus 1 20 pieter boelsma Sneek    5884
  2 43 erik van eijk  Leeuwarden johan otte 5690
  3 108 quintus lampe Sneek  caroline lampe 4243
             
             
regenboog 1 7 peter hoogendam Loenen aan de Vecht jaap röfekamp, 7201
fetze reitsma
  2 116 steven boersma  Sneek marco eeman, 4976
gert-jan zuidema
  3 94 harry amsterdam Sneek theo bosma,  4335
tjalling tjalsma
             
             
valk 1 498 freark zandstra Sneek runo jansen 6833
  2 725 eddie griepsma  Drachten gerrit abma, 5712
pien griepsma
  3 757 joep sillen  Groningen hub sillen 4555
             
             
vaurien 1 36337 jelmer yntema Sneek jorrit bonnema 5279
  2 36340 thom de haan  Sneek nico lochorn 4715
  3 36338 jurgen roman  Sneek peter de zee 4105

In de 2.4 voldeed slechts 1 zeiler aan het reglement. In de andere klassen welke deelnamen aan de clubwedstrijden, voldeed geen enkele zeiler aan het reglement.